آخرین قیمت برنج شیرودی در سال 1402

جدیدترین و آخرین قیمت برنج شیرودی در سال 1402 را از طریق مشاورین فروش بازرگانی برنج توسکا دریافت نمایید.

آخرین قیمت برنج شیرودی در سال ۱۴۰۰

مشخصات برنج شیرودی

برنج شیرودی از دسته برنج های پرمحصول ایرانی است که در استان های مختلف شمالی کشت می شود. برنج شیرودی کاملا کشیده و از لحاظ ظاهری بسیار مشتری پسند است. بخاطر همین به آن برنج شیرودی دانه بلند می گویند.

برنج شیرودی که در استان مازندران کشت می شود با برنج شیرودی که در استان گلستان کشت می شود متفاوت است. علت کاملا مشخص است. شرایط اب و هوایی از یک طرف و زمان برداشت شالی ها از طرف دیگر روی کیفیت ظاهری و عطر برنج شیرودی بسیار موثر است.

مشخصات برنج شیرودی

اگرچه برنج شیرودی بسیار کم عطر است ولی اگر طوری کشت شود که در فصل پاییز برداشت شود انگاه به آن برنج شیرودی پاییزه می گویند که هم خوشپخت است و هم خوش عطر.

برنج شیرودی اغلب در رستوران ها طبخ می شود زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم باید تا چند ساعت بعد از پخت مصرف شود. اگر برنج شیرودی پخت شود و چندین ساعت بماند آنگاه حالت خشک پیدا می کند.

توجه داشته باشید که برنج شیرودی به هنگام اغلب شفته نمی شود. برنج شیرودی از دسته برنج های خوشپخت ایرانی است.

خرید و فروش برنج شیرودی ارزان قیمت

در لیست قیمت انواع برنج ایرانی برنج شیرودی تقریبا در انتهای لیست قرار دارد. قیمت ارزان برنج شیرودی باعث شده تا اکثر خریداران برنج شیرودی به صورت عمده از ان خرید کنند.

اگر قصد دارید به صورت عمده از برنج شیرودی تهیه کنید ابتدا تامین کننده مورد اعتماد خود را از شمال پیدا کنید. قیمت برنج شیرودی را از تامین کنندگان برنج شیرودی دریافت کنید.

خرید و فروش برنج شیرودی ارزان قیمت

در خرید و فروش عمده برنج شیرودی نکات زیر را در نظر بگیرید:

۱٫ اطمینان کنید از اینکه تامین کننده می تواند برنج شیرودی مورد نیاز شما را به صورت تناژ بالا تامین کند.

۲٫ اطمینان کنید که قیمت برنج شیرودی ارزان قیمت به شما عرضه شده است.

۳٫ اطمینان کنید که کیفیت برنج شیرودی همیشه در سطح بالا قرار دارد.

بازرگانی برنج توسکا ابتدا بهترین شالی های برنج شیرودی را از کشاورزان خریداری می کند. سپس عمل تبدیل، سورت و بسته بندی روی برنج شیرودی انجام می شود.

در مسیر تبدیل شالی به برنج سفید نکات ریز و حیاتی وجود دارد که هر اشتباهی در این مسیر منجر به از بین رفتن برنج خواهد شد.

مثلا در خرید و فروش عمده برنج شیرودی، اگر شالی مرغوب انتخاب نشود، اگر شالی های به مدت کافی در خشک کن خشک نشود، اگر فرآیند پوسته برداری و پولیش روی برنج بصورت استاندارد انجام نشود، اگر شالی بعد از تبدیل به برنج سفید به صورت صحیح بارگیری و حمل نشود و… تمامی این موارد منجر به بوجود امدن برنج شیرودی بی کیفیت خواهد شد.

گفتنی ست که فرایند خرید و فروش برنج شیرودی به تجربه زیادی نیاز دارد.

قیمت روز برنج شیرودی 1402

در حال حاضر اخرین و جدیدترین قیمت برنج شیرودی در سال 1402 را از مجموعه برنج توسکا می توانید دریافت کنید. قیمت روزانه برنج شیرودی در دسترس شماست.

قیمت روز برنج شیرودی ۱۴۰۰

برای خرید برنج شیرودی برای فروشگاه ها یا برای رستوران ها ابتدا نمونه برنج شیرودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این عمل منجر به اطمینان مشتری از کیفیت برنج شیرودی توسکا خواهد شد.

در مجموعه برنج توسکا برنج شیرودی به بهترین شکل ممکن سورت و بوجاری و در نهایت در کیسه های نخی ۱۰ کیلویی بسته بندی می شود. این نوع کیسه ها علاوه بر ظاهر زیباتر باعث می شوند تا برنج به مدت طولانی تر بصورت سالم نگهداری شوند.

2

  1. سلام بنده خریدار عمده شالی شیرودی؛ندا؛وفجر در زمان بر داشت محصول درشهرستان ساری می‌باشم لطفا با اینجانب در فصل برداشت همکاری بفر مایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ