از کجا برنج ارزان قیمت ایرانی بخریم؟

شاید شما هم به دنبال خرید برنج ارزان قیمت از شمال کشور باشید! برای خرید ارزانترین برنج ایرانی با ما در توسکا تماس بگیرید.

از کجا برنج ارزان قیمت ایرانی بخریم؟

انواع برنج ارزان قیمت ایرانی

ارزان ترین نوع برنج در میان انواع برنج ایرانی، برنج های پرمحصول هستند که در مقایسه با برنج های خارجی هندی و پاکستانی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

برنج های پرمحصول ایرانی همچون برنج فجر، برنج شیرودی و برنج ندا از نوع برنج ارزان ایرانی میباشند که خرید آن ها بسیار به صرفه تر از خرید انواع برنج خارجی است.

توصیه میشود مصرف کنندگان و خریداران محترم برای خرید برنج ارزان، به جای خرید انواع خارجی انواع برنج پرمحصول ایرانی را خریداری و استفاده کنند. چرا که خاصیت و کیفیت بهتر و بیشتری نسبت به برنج خارجی دارد.

انواع برنج ارزان قیمت ایرانی

بدیهی است که کیفیت برنج تعیین کننده قیمت آن می باشد. هر چقدر برنج باکیفیت تر باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.

🔹 چگونه می توان برنج باکیفیت و ارزان قیمت به مشتری عرضه کرد؟

✅ جواب: اگر مرکز فروش برنج ایرانی بتواند برنج را بدون واسطه از کشاورز خریداری و در نهایت به مشتری عرضه کند. آنگاه قیمت تمام شده برنج ایرانی برای مشتریان بسیار ارزان خواهد شد. علاوه بر این خریدار برنج ایرانی از خالص بودن برنج اطمینان خواهد داشت.

علاوه بر نکته مهم که در بالا ذکر شد، در ارتباط با عرضه مستقیم برنج ایرانی، اگر تغییراتی در تعداد الک زنی دانه های برنج و بسته بندی برنج اعمال شود. آنگاه شاهد تغییر محسوس قیمت برنج خواهیم بود.

❇️ برای مثال قیمت برنج طارم هاشمی سه الک شده با بسته بندی کیسه های ۱۰ کیلویی نخی با قیمت همان برنج دو الک شده با بسته بندی کیسه های ۱۰ کیلویی پلاستیکی متفاوت خواهد بود.

در برخی از موارد با توجه به قدرت خرید پایین مشتریان، فروشنده باید فروش برنج ایرانی ارزان را در دستور کار خود قرار دهد. او باید علاوه بر برنج ممتاز و گران قیمت اقدام به عرضه برنج قیمت ارزان کند. مثلا برخی از مشتریان ممکن است به دنبال خرید برنج ارزان در مشهد باشند.

انواع برنج ارزان قیمت ایرانی

فروشندگان برنج ایرانی بایستی فروش چندمحصولی را در نظر بگیرند. برای مثال هم برنج طارم هاشمی تمیز و بدون خرد (۳ الک شده) و هم برنج طارم هاشمی تمیز و با ۵ درصد خرد (۱ الک شده) را در لیست محصولات فروشگاه خود قرار داده تا مشتری حق انتخاب برنج گران قیمت و برنج ارزان قیمت را داشته باشد.

نکته بسیار مهم این است که این دو مدل برنج (سه الکه و تک الکه) ذاتا هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. پخت و عطر یکسانی دارند. و فقط بخاطر درصد خرد متفاوت با یکدیگر در قیمت تفاوت دارند.

خرید برنج ارزان قیمت ایرانی

خریدار برنج ارزان ایرانی باید بداند که متقلبان در بازار خرید و فروش برنج ایرانی، با ترکیب برنج های خارجی یا پرمحصول در برنج های کیفی و گرانقیمت، سعی در فروش برنج با قیمت ارزان دارند.

بنابراین توجه کنید که برنج را حتما از مراکز فروش و فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

قیمت برنج بینام کشت دوم

برای خرید و فروش برنج ارزان قیمت ایرانی مراحل زیر باید به ترتیب و با دقت زیاد طی شود:

  1. پیدا کردن مراکز فروش برنج ایرانی معتبر در شمال کشور
  2. بررسی و تحقیق (بهتر است تحقیق میدانی باشد) جهت گزینش مراکز فروش قابل اطمینان
  3. انتخاب یک یا چند مرکز فروش قابل اعتماد
  4. صدور سفارش خرید برنج قیمت ارزان

برای خرید برنج ارزان اینترنتی و فروش برنج ارزان با ما در بازرگانی برنج توسکا تماس بگیرید.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ