استانداردهای لاشه طارم هاشمی+قیمت روز

لاشه استاندارد طارم هاشمی باید فاقد ریزه، نیم دانه و هر گونه دانه های رنگی (ضایعات) باشد. قیمت روز لاشه درشت و تمیزشده طارم هاشمی را می توانید از مجموع برنج توسکا دریافت کنید.

استانداردهای لاشه طارم هاشمی+قیمت روز

استانداردهای لاشه طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی از عطری ترین برنج های مازندران است. این برنج جزو پرفروشترین برنج های ایرانی در بازار است. کیفیت بسیار خوب این برنج به همراه قیمت مناسب باعث تقاضای زیاد این محصول شده است. طارم هاشمی از آن دسته برنج های شمالی است که بسیار خوشمزه می باشد. نرمی این برنج تا چندین روز بعد از پخت حفظ شده و قابل مصرف خواهد بود.

لاشه طارم هاشمی به مانند برنج طارم هاشمی چه در عطر و چه در پخت کم نظیر است. ولی تمامی لاشه های برنج طارم هاشمی استاندارد نیستند. چه از لحاظ خلوص بار و چه از لحاظ ظاهری.

استانداردهای لاشه طارم هاشمی

اگر خریداری حرفه ای لاشه طارم هاشمی باشید مطمئنا پارامترهای زیر را در خرید برنج لاشه طارم هاشمی لحاظ خواهید کرد:

  1. برنج لاشه طارم هاشمی نباید ریزه و نیم دانه داشته باشد.
  2. برنج لاشه طارم هاشمی نباید ضایعات (سفیدک، سبزک و …) داشته باشد.
  3. برنج لاشه طارم هاشمی باید معطر باشد.
  4. برنج لاشه طارم هاشمی باید خوشپخت باشد.

پارامترهای فوق باعث ایجاد لاشه درشت و استاندارد طارم هاشمی خواهد شد. مشتری با خرید چنین برنج لاشه لذت خواهد برد.

قیمت روز برنج لاشه طارم هاشمی

البته بدیهی است که لاشه برنج طارم هاشمی با توجه به دارا بودن یا نبودن استانداردهای خود (۴ مورد فوق) قیمت متفاوتی به خود می گیرد. مثلا قیمت لاشه درشت طارم هاشمی که به آن برنج سرلاشه طارم هاشمی یا برنج سرشکسته طارم هاشمی می گویند با قیمت لاشه با سایز ریزتر متفاوت خواهد بود.

در بوجاری (الک زنی) برنج های کامل، برنج های شکسته یا لاشه بدست می آیند. معمولا ۱۰ درصد از برنج های کامل را برنج لاشه تشکیل می دهد. پس موجودی برنج لاشه نسبت به برنج کامل در بازار کمتر خواهد بود.

قیمت روز برنج لاشه طارم هاشمی

لاشه برنج طارم هاشمی را فقط از مراکز فروش برنج ایرانی در شمال تهیه کنید که قابل اطمینان هستند. ولی قیمت لاشه طارم هاشمی در خرید آن بسیار مهم خواهد بود.

در مجموعه برنج توسکا برنج های کامل ابتدا از کشاورزان خریداری می گردد. به کارخانه های سورتینگ و بوجاری انتقال می یابد. برنج ها بوجاری شده و در یک قسمت لاشه های برنج دپو می شود. در نهایت لاشه های برنج سورت شده تا کاملا یکدست و تمیز شوند. این سرلاشه طارم هاشمی صد در صد خالص و ناب با قیمت عالی بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان عزیز می رسد. اگر قیمت روز لاشه طارم هاشمی را می خواهید با مدیر فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ