بازار داغ برنج طارم ایرانی+قیمت

قیمت برنج طارم ایرانی در استان مازندران به دلیل عرضه مستقیم برنج از کشاورز بسیار مناسب است. این برنج از پرفروش ترین برنج های بازار داغ این روزهاست. قیمت روز برنج طارم را از مجموعه توسکا مطلع شوید.

بازار داغ برنج طارم ایرانی+قیمت

چرا برنج طارم مازندران پرتقاضا است؟

برنج طارم مازندران انواع گوناگونی دارد. برنج طارم محلی، برنج طارم هاشمی، برنج طارم دیلمانی، برنج طارم سنگی و…

آن چیزی که اهمیت دارد خالص و اصل بودن برنج طارم است، نه نوع آن. یعنی انواع مختلف برنج طارم در مازندران فرق چندانی با یکدیگر ندارند. این برنج ها در ظاهر و پخت شبیه به یکدیگر هستند.

چرا برنج طارم مازندران پرتقاضا است؟

برنج طارم مازندران از خوشمزه ترین برنج های شمال کشور است. زیرا این برنج پس از پخت کاملا نرم، لطیف و لذیذ است. به همین خاطر به برنج طارم، برنج کیفی نیز می گویند. چون کیفیت بسیار خوبی دارد.

قیمت واقعی برنج طارم مازندران

اصالت برنج طارم به استان زنجان برمی گردد؛ باما کشت برنج خوشپخت طارم با سابقه ی طولانی در استان مازندران میباشد. برنج اصیل شمال با قدمت طولانی. قیمت گذاری بر روی برنج طارم یک سوال کلیدی برای تمامی مشتریان است.

قیمت واقعی برنج طارم زمانی مشخص می شود که شالی برنج طارم برداشت می شود. با قیمت گذاری اولیه روی شالی ها و سپس با تبدیل شالی به برنج سفید قیمت واقعی برنج طارم بدست می آید.

پس از بدست آمدن قیمت واقعی برنج طارم در فصل برداشت، برنج ها باید وارد فاز سورتینگ و بسته بندی شوند. این مرحله شامل هزینه های بارگیری برنج، حمل، سورت و کیسه نیز می باشد.

قیمت واقعی برنج طارم مازندران

با اضافه شدن این هزینه ها به قیمت برنج طارم، قیمت واقعی برنج طارم ممتاز و سورت شده بدست می آید. حال چرا قیمت برنج طارم ممتاز و خالص در بازار با یکدیگر بسیار فرق دارند؟

قیمت های اعلام شده برای برنج طارم مازندران از سوی مراکز فروش مختلف با یکدیگر فرق دارند. ولی قیمت منصفانه برنج طارم تقریبا یک قیمت خواهد بود.
پس باید مراکز فروش معتبر که برنج را با قیمت منصفانه عرضه میکنند، را جستجو کرد.

قیمت مناسب برنج طارم مازندران سبب شده تا تقاضا و استقبال خوبی از این برنج شود. بازار داغ برنج ایرانی طارم باعث شده تا اغلب مشتریان از خرید برنج های گران قیمت منصرف شوند. زیرا طارم در کنار قیمت مناسب از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

برای دریافت قیمت دقیق و قیمت برنج طارم ایرانی مازندران با مسئول فروش توسکا تماس بگیرید تا این برنج را با قیمت مناسب و در تناژ بالا تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ