برنج عمده از کجا بخریم+ قیمت عمده برنج

برای خرید برنج عمده ایرانی از مراکز فروش معتبر میتوانید با اندکی تحقیق دریابید که بهترین و قابل اعتمادترین مراکز فروش عمده برنج ایرانی در محل تولید آن محصول خواهد بود.

خرید برنج ایرانی به صورت عمده و با قیمت مناسب در بازرگانی برنج توسکا به صورت مستقیم از کشاورز انجام میشود و به مشتریان عرضه خواهد شد.

برنج عمده از کجا بخریم+ قیمت عمده برنج

خرید برنج عمده ایرانی

خرید برنج عمده ایرانی با توجه به نوع فروش خریداران به ۲ دسته تقسیم میشود:

۱٫ بخشی از مصرف کنندگان که به صورت شخصی برای خرید و فروش برنج کار میکنند: مانند فروشگاه ها، رستوران ها و …

۲٫ بخش دیگر به عنوان واسطه و تامین کننده سازمان های دیگر عمل میکنند: از قبیل واسطه های تامین برنج ایرانی برای ارگان های دولتی و خصوصی

همواره خریداران برنج عمده ایرانی به دنبال خرید برنج با کیفیت و خالص با قیمت ارزان هستند. بنابراین اینکه برنج عمده را از کجا خریداری کنند بسیار مهم است.

برای خرید برنج عمده باید با مراکز خرید و فروش برنج ایرانی قابل اطمینان تماس بگیرید تا برنج خالص و با کیفیت را بدون واسطه تهیه کنید.

خرید برنج عمده ایرانی

خرید برنج عمده شمال در استان های گلستان، گیلان و مازندران به صورت عمده قابل انجام است. مجموعه برنج توسکا به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج عمده در استان مازندران، برنج های کشت دوم امراللهی، برنج چین دوم یا دونوج، برنج طارم هاشمی و انواع برنج پرمحصول ایرانی را به صورت خالص و یکدست به مشتریان عرضه میکند.

 مرکز فروش عمده برنج در مازندران

برای خرید فله ای و عمده انواع برنج مازندران مشتری همیشه قصد دارد تا برنج را به صورت مستقیم و بدون واسطه از شالیکار تهیه کند. از طرفی تامین عمده برنج از طرف یک شالیکار مقدور نیست در نتیجه وجود یک مرکز فروش عمده برای تامین عمده برنج الزامی میشود.

مجموعه برنج توسکا واقع در مرکز تولید برنج در شهرستان جویبار به واسطه ی ارتباط مستقیم با تمامی شالیکاران مورد اعتماد میتواند یکی از گزینه های انتخابی خریدار عمده برنج ایرانی باشد. مرکز فروش عمده برنج توسکا با شناسایی مرغوبترین شالیزار ها اقدام به جمع آوری و خرید بهترین شالی ها کرده و سپس با تبدیل آن شالی ها به برنج سفید و در نهایت سورتینگ و بسته بندی برنج ها اقدام به عرضه آن به صورت عمده میکند.

 مرکز فروش عمده برنج در مازندران

شما عمده فروشان در سطح شهرستان با بازدید حضوری و میدانی از بازرگانی برنج توسکا میتوانید انواع برنج مازندران را در تناژ بالا با کمترین قیمت خریداری نمایید.

یکی دیگر از امتیازاتی که مجموعه ما به مشتریان میدهد در مورد نحوه بسته بندی برنج ها میباشد. اینکه توزین برنج، جنس کیسه ها و طرح روی کیسه ها با سلیقه مشتری قابل اجرا میباشد. اگر شما خریدار عمده برنج، یک تامین کننده برای بخش یا ارگان خاص دولتی یا خصوصی هستید و یا اینکه به صورت شخصی با برند خودتان برنج را توزیع میکنید، میتوانید طرح روی کیسه های بسته بندی برنج را به سلیقه خودتان از ما بخواهید.

قیمت عمده فروش برنج ایرانی

همانطور که پیش تر گفته شد خرید برنج عمده ایرانی از مراکز تولید به دلیل حذف واسطه ها بهترین راه حل میباشد. حذف واسطه ها در خرید مستقیم برنج باعث میشود تا هزینه های اضافی کاهش یابد و قیمت تمام شده برنج بسیار ارزان شود.

از طرفی دیگر مشکلات برنج های تقلبی و ترکیبی کمتر میشود چون بسیاری از واسطه ها اقدام به مخلوط کردن انواع برنج های خارجی و بی کیفیت با برنج های کیفی ایرانی میکنند. این امر موجب شده است تا اعتماد مشتریان از بین برود و حتی مشتریان خرده برنج ایرانی برای به خرید به صورت اینترنتی از مراکز تولید برنج اقدام کنند.

قیمت عمده فروش برنج ایرانی

اکنون میتوانید لیست قیمت عمده انواع برنج توسکا را با قیمت های برنج های ایرانی (به شرط خالص بودن) با یکدیگر مقایسه کنید.

مجموعه برنج توسکا با به کارگیری مجهزترین دستگاه بوجاری (جهت سه الک کردن برنج)، دستگاه سورتینگ (جهت پاک کردن دانه های برنج)، و دستگاه بسته بندی (جهت توزین دقیق و دوخت کیسه ها) به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تامین عمده برنج ممتاز با قیمت مناسب جهت عرضه برنج ایرانی اصیل خدمت رسانی میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ