برنج قهوه ای طارم از کجا بخریم؟

برنج قهوه ای سبوس دار طارم یکی از برنج های خاص ایرانی است که با قیمت عالی در مجموعه توسکا عرضه می گردد. برای خرید برنج قهوه ای طارم با قیمت ارزان با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برنج قهوه ای طارم از کجا بخریم؟

کاربرد برنج قهوه ای

می دانیم که اگر فقط لایه ضخیم و خارجی شالی (بذر برنج) از آن جدا شود آنگاه برنج با لایه سبوسدار ایجاد می شود. به این برنج، برنج قهوه ای نیز می گویند.

برنج سبوس دار کاربردهای ویژه ای دارد. زیرا خود سبوس بسیار پرکاربرد است.

از سبوس برنج در انواع تغذیه ها و درمان ها استفاده می شود. همچنین در انواع رژیم های غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد برنج قهوه ای

به همین خاطر به آن برنج رژیمی هم می گویند. اغلب بیماران دیابتی، ورزشکاران و بدنسازان در تغذیه روزانه بجای برنج سفید از برنج قهوه ای سبوس دار نیز استفاده می کنند. زیرا برنج سبوسدار منبع ویتامین و فیبر می باشد.

اگر به دنبال تغذیه سالم هستید پیشنهاد می کنیم از این به بعد بجای برنج سفید از برنج سبوسدار رژیمی استفاده کنید.

نحوه خرید برنج قهوه ای

برنج قهوه ای از انواع بذر برنج های ایرانی می تواند حاصل گردد. برنج طارم سبوسدار یا برنج شیرودی سبوسدار یا …

اما بهترین نوع برنج قهوه ای که پخت و عطر خیلی خوبی دارد برنج قهوه ای طارم است. برنج رژیمی طارم بعد از پخت تا چند روز نرم مانده و قابل استفاده است.

دقت شود که برنج های قهوه ای بخاطر دارا بودن یک لایه سبوس روی خود، بخوبی قد نمیکشند. زیرا لایه سبوس اجازه قد کشیدن به دانه های برنج را نمیدهد. پس این موضوع کاملا طبیعی است و نباید از برنج قهوه ای انتظار قد کشیدن و دانه بلند شدن داشت.

نحوه خرید برنج قهوه ای

اغلب خریداران برنج قهوه ای این برنج را بخاطر خواص بالای آن خریداری میکنند، نه بخاطر پخت آن. ولی خوشمزه بودن و نرم بودن برنج قهوه ای یکی از ملاک های خرید می تواند باشد. این مهم توسط برنج سبوسدار طارم حل می شود.

برای خرید برنج قهوه ای کافیست با مشاورین فروش مجموعه توسکا تماس حاصل فرمایید. بهترین برنج قهوه ای طارم با قیمت عالی به صورت مستقیم و بدون واسطه را از مجموعه برنج توسکا خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ