برنج نیم دانه ریز از کجا بخریم؟

اگر قصد خرید برنج نیم دانه ریز را دارید بهتر است به صورت مستقیم به مراکز فروش برنج ایرانی در شمال کشور مراجعه کنید تا بدون واسطه و به صورت خالص این محصول را تهیه کنید. توجه داشته باشید که نیم دانه ریز برنج ایرانی بایستی کاملا سورت و تمیز شده باشد.

برنج نیم دانه ریز از کجا بخریم؟

خرید انواع برنج نیم دانه ریز ایرانی

انواع برنج نیم دانه ریز ایرانی از تمامی ارقام برنج ایرانی در بازار برنج شمال موجود میباشد. مرغوب ترین نوع از انواع برنج ریزه یا نرمه برنج نرمه طارم عطری میباشد. این برنج نیم دانه ریزه از نیم دانه درشت طارم توسط دستگاه بوجاری جداسازی شده و برای مصارف خانگی و تهیه آرد برنج مورد استفاده قرار گیرد.

خرید و فروش برنج ریزه ایرانی در ارقام مختلف اعم از خالص یا ناخالص با قیمت گوناگون در بازار خرید و فروش برنج شکسته ایرانی یافت میشود. برای خریداران برنج نیم دانه ریز ایرانی بزرگترین چالش این است که چگونه به خوب یا بد بودن کیفیت برنج ریزه یا نرمه پی ببرند؟ چالش بعدی این است که چگونه می توان به قیمت واقعی و عمده برنج ریزه ایرانی پی برد؟

خرید انواع برنج نیم دانه ریز ایرانی

بیشترین کاربرد برنج نیم دانه ریز در جهت تولید آرد برنج میباشد. از سوی دیگر بیشترین کاربرد آرد برنج در انواع شیرینی و دسر می باشد. در نتیجه عمده مصرف برنج نرمه در شیرینی پزی ها و مراکز تولید آن میباشد.

در کارگاه های شیرینی پزی سنتی یا مدرن همواره کیفیت نرمه ها بسیار حائز اهمیت بوده است و به دنبال خرید برنج نرمه معطر طارم هستند تا محصول با عطر و طعم بهتری تهیه کنند. بهتر است بدانید که برنج نرمه با کیفیت بالا و خالص منجر به تولید آرد برنج باکیفیت خواهد شد.

قیمت برنج ریزه در شمال

قیمت انواع برنج ریزه در شمال کشور با توجه به کیفیت محصول رقم میخورد. کیفیت برنج نرمه همان میزان درصد خلوص، تمیزی بار و درجه یک بودن آن است که قیمت اولیه نرمه برنج ایرانی میباشد. قیمت نهایی برنج ریزه شمالی بر اساس نوع محصول، نحوه بسته بندی و برند آن رقم می خورد.

با توجه به تنوع بالا در انواع برنج ایرانی، قیمت انواع برنج نیمدانه ریز و درشت نیز با یکدیگر تفاوت دارد. ابتدا باید بدانید که برنج نیم دانه شمالی که خریداری میکنید از کدام رقم برنج ایرانی میباشد. بنابراین ابتدا باید به صورت دقیق انواع برنج شمال را بشناسید تا انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت برنج ریزه در شمال

قیمت برنج نرمه طارم عطری شمال علاوه بر نکاتی که به آن اشاره کردیم به خالص بودن و یکدست بودن برنج بستگی دارد. متاسفانه مراکز فروش نامعتبردر شهرستان ها شاهد مخلوط کردن نیم دانه برنج طارم با نیمدانه ارقام پرمحصول مانند شیرودی و ندا هستیم.

برای اینکه بدانید قیمت برنج ریزه کیلویی چند محاسبه میشود؟!  باید به سوالات زیر پاسخ دهید.

  1. نیم دانه از کدام برنج باشد؟
  2. برنج نیم دانه عطری باشد یا بدون عطر؟
  3. سایز و اندازه برنج نیم دانه؟
  4. نیم دانه سورت شده باشد یا نه؟
  5. بسته بندی برنج چند کیلویی باشد؟
  6. جنس گونی بسته بندی برنج؟
بازرگانی برنج توسکا به عنوان مرکز فروش معتبر انواع برنج شمال، برنج نرمه یا دانه مرغی یا ریزه ایرانی را به صورت خالص و یکدست در بسته بندی مناسب و مطابق با سلیقه مشتریان آماده سازی و آماده عرضه میکند.

برای اطلاع از قیمت روز انواع برنج نرمه ایرانی با مشاورین فروش توسکا تماس حاصل کرده و یا به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید.

8

  1. تمام برنج‌هاتون درجه ۱ و عالی هستن واقعا شرکت استاندارد و بی‌نظیر در راستای تولید و فروش برنج ایرانی هستین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ