تفاوت قیمت برنج سرشکسته و سرلاشه ایرانی

برنج سرشکسته با برنج سرلاشه متفاوت است. اختلاف درصد برنج کامل در این دو نوع برنج شکسته باعث اختلاف قیمت آنها میشود. اگر قیمت روز برنج سرشکسته و سرلاشه ایرانی را میخواهید با ما تماس بگیرید.

تفاوت قیمت برنج سرشکسته و سرلاشه ایرانی

تفاوت برنج سرشکسته با برنج سرلاشه

در میان ۴ نوع از برنج های شکسته ایرانی (نرمه، نیمدانه، لاشه و سرلاشه) یک مدل دیگر از برنج های شکسته ایرانی به نام برنج سرشکسته وجود دارد. بسیاری از تاجران برنج سرشکسته را با برنج سرلاشه یکی میدانند. اما برنج سرشکسته در سطح بالاتری از برنج سرلاشه قرار میگیرد.

منظور از برنج سرشکسته ایرانی، یعنی برنج شکسته که کمی از برنج سرلاشه درشت تر باشد. در برنج های سرلاشه نیمدانه ریز به هیچ وجه وجود ندارد. به علاوه اینکه در برنج های سرلاشه حدودا ۳۰ درصد برنج کامل وجود دارد.

تفاوت برنج سرشکسته با برنج سرلاشه

ولی در برنج های سرشکسته ۴۰ الی ۵۰ درصد برنج کامل وجود دارد و این تنها تفاوت میان برنج سرشکسته و برنج سرلاشه میباشد. برنج های سرشکسته به علت سایز بسیار درشتی که دارند به صورت سفارشی برای مشتریان تولید میشوند.

برخی از مشتریان ویژه جهت فروش یا مصارف خانگی به جای سرلاشه از برنج های سرشکسته استفاده میکنند که قیمت بالاتری دارند. تولید برنج های سرشکسته تخصص و تجربه خاص خود را میطلبد.

در مجموعه برنج توسکا انواع برنج های شکسته ایرانی از قبیل برنج های نرمه، برنج نیمدانه، برنج لاشه، برنج سرلاشه و برنج سرشکسته به صورت خالص تولید و بسته بندی میگردد.

اختلاف قیمت برنج سرشکسته با برنج سرلاشه

گفته بودیم که برنج های سرشکسته از بهترین نوع برنج های شکسته ایرانی میباشند ولی بخاطر دارا بودن درصد بالایی از برنج کامل از قیمت بالاتر برخوردارند. به همین دلیل به صورت سفارشی برای برخی از مشتریان تولید میشود.

اختلاف درصد برنج کامل به صورت تقریبی در برنج های سرشکسته نسبت به برنج سرلاشه حدودا ۱۰ الی ۲۰ درصد است. در نتیجه قیمت برنج های سرشکسته حدودا ۱۰ الی ۲۰ درصد از برنج های سرلاشه بیشتر است.

اختلاف قیمت برنج سرشکسته با برنج سرلاشه

اگر میخواهید قیمت روز برنج سرشکسته ایرانی و قیمت برنج سرلاشه ایرانی را دریافت نمایید کافیست با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

قیمت مقرون به صرفه همراه با کیفیت بالا در برنج های سرشکسته توسکا نشان میدهد که عرضه برنج های شکسته ایرانی در مجموعه توسکا به صورت مستقیم و بدون واسطه میباشد.

نحوه خرید عمده برنج سرشکسته ایرانی

اگر تمایل دارید برنج های شکسته ایرانی را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب خریداری نمایید ابتدا مراکز فروش برنج ایرانی در شمال را شناسایی کنید.

مراکز فروش برنج های شکسته ایرانی در مازندران بسیار زیاد میباشند. برخی از این مراکز نوپا و برخی دیگر بسیار با تجربه میباشند. تجربه و تخصص در تولید انواع برنج شکسته ایرانی بسیار حائز اهمیت است.

نحوه خرید عمده برنج شکسته ایرانی

اینکه بتوان برنج سرشکسته عطری یا غیر عطری به صورت یکدست و تمیز تولید کرد کار بسیار تخصصی میباشد. این دانش و تخصص در مجموعه برنج توسکا وجود دارد.

سابقه طولانی ما در تامین عمده انواع برنج شکسته ایرانی نشان از توانمندی این مجموعه میباشد. تامین عمده و مداوم برنج های شکسته تخصص ماست.

اگر خریدار برنج سرشکسته ایرانی هستید؛ ابتدا خرید یک نمونه از برنج های سرشکسته یا سرلاشه توسکا میتوانید قیمت و کیفیت این برنج ها را بررسی نمایید. سپس میتوانید به صورت عمده از برنج های سرشکسته توسکا سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ