خرید اینترنتی برنج فجر|کیسه ۱۰ کیلویی

خرید اینترنتی برنج فجر به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا به آسانی قابل انجام میباشد. برای دریافت قیمت روز برنج فجر سوزنی با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا مشاوره خرید رایگان دریافت نمایید.

خرید اینترنتی برنج فجر|کیسه ۱۰ کیلویی

فروش اینترنتی برنج فجر کیسه ۱۰ کیلویی

برنج ایرانی ارقام مختلفی دارد که یکی از پرفروش ترین آنها برنج فجر می باشد. بازار خرید و فروش برنج فجر به واسطه کیفیت و قیمت مناسبی که دارد، در چند سال اخیر رونق بسیار بالایی داشته است.

کشت برنج فجر در استان های شمالی کشور از جمله استان مازندران و گلستان انجام میشود. این برنج در اواسط بهار کاشت میشود و در شهریور ماه برداشت میشود. به دلیل دیررس بودن بذر این برنج، کشاورزان نمیتوانند اقدام به کشت نمایند.

فروش اینترنتی برنج فجر کیسه ۱۰ کیلویی

برنج فجر با ظاهر کشیده و خنجر مانند است که به رنگ سفید کدر و کریستالی دیده میشود. این برنج از ارقام پرمحصول ایرانی میباشد که در برابر آفت و تغییرات آب و هوایی مقاوم است.

برنج های پرمحصول مانند برنج شیرودی استخوانی عطری ندارند اما برنج فجر این ضعف را ندارد و عطر مناسبی دارد. فروش برنج فجر سوزنی در شمال کشور به دلیل عرضه مستقیم از کشاورز به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب انجام میشود.

قیمت برنج فجر درجه یک

در مقایسه با دیگر برنج‌ های ایرانی مانند برنج کشت دوم امراللهی، برنج طارم هاشمی و برنج دونوج، برنج فجر به دلیل عطر و بوی کمتر و پرمحصول بودن قیمت کمتری دارد و اما به دلیل عطر و پخت بهتر از برنج شیرودی کمی گرانتر است.

برنج فجر از پخت خوبی برخوردار است و همین پخت خوب برنج فجر سبب شده تا نواقص کم آن نسبت به برنج‌ های دیگر پوشش داده شود و بیشتر در رستوران‌ها، هتل ها، آشپزخانه ها از آن استفاده می شود.

قیمت برنج فجر درجه یک

قیمت برنج فجر به فاکتورهای متعددی مانند منطقه کشت محصول، فصل برداشت، حجم سفارش، هزینه‌های حمل و نقل و… بستگی دارد. لازم به ذکر است که معیارهایی مانند کیفیت برنج، رنگ، میزان دانه‌ های شکسته، یکدست بودن، عطر و… نیز در قیمت گذاری برنج فجر به صورت مستقیم تاثیر دارد.

از جمله مهم‌ترین متغیرهای تأثیرگذار بر روی قیمت برنج فجر می‌توان به میزان عرضه و تقاضا در بازار اشاره کرد. در صورتی‌ که میزان تولید و عرضه این محصول در بازار با کاهش همراه باشد و از طرف دیگر تقاضا برای خرید برنج فجر روند صعودی داشته باشد، قیمت برنج فجر با افزایش چشمگیری همراه خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت امروز برنج فجر شمال و خرید اینترنتی برنج فجر به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و این محصول را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ