خرید برنج با کیفیت ایرانی با قیمت مناسب

برنج های ایرانی با کیفیت بالا در بازار خرید و فروش برنج شمال به صورت خالص و یکدست از کشاورزان شمالی قابل تهیه میباشد. عرضه مستقیم جهت خرید برنج با کیفیت ایرانی برای خریداران برنج ایرانی در بازرگانی برنج توسکا با قیمت مناسب فراهم شده است.

خرید برنج با کیفیت ایرانی با قیمت مناسب

خرید عمده برنج باکیفیت با نرخ مصوب

اولین رکن در خرید برنج با کیفیت با نرخ مصوب این است که عرضه کننده برنج معتبر و قابل اطمینان باشد از طرفی با اندکی جستجو و پیگیری میتوانید به قیمت روز برنج کیفی ایرانی دست بیابید.

انواع برنج کشت دوم امراللهی، برنج طارم هاشمی، برنج طارم دونوج (چین دوم)، برنج فجر سوزنی، برنج شیرودی استخوانی و برنج ندا که از برنج های با کیفیت ایرانی میباشند در شمال کشور قابل تهیه میباشند.

با توجه به ویژگی های انواع برنج ایرانی، این ارقام از قیمت متفاوتی برخوردارند. برای مثال برنج های با کیفیت شمالی که در بازرگانی برنج توسکا عرضه میشوند با توجه به جدول زیر از کیفیت متفاوتی برخوردارند:

خرید عمده برنج باکیفیت با نرخ مصوب

بهترین راه برای خرید برنج ارزان و با کیفیت ایرانی این است که خرید خود را مستقیما از شمال کشور و به صورت عمده تهیه کنید؛ زیرا با حذف واسطه و خرید یکجا تا حد زیادی در خرید خود صرفه جویی خواهید کرد.

برای خرید برنج عمده میتوانید ابتدا بسته نمونه از برنج مورد نظر خود را از بازرگانی برنج توسکا سفارش دهید و سپس با تایید نمونه برنج و بررسی کیفیت آن، از همان بار به صورت عمده و تناژ بالا ثبت سفارش کنید.

با توجه به نیاز مصرف کنندگان، نوع کیفیت برنج و قیمت آن از هر یک از ارقام برنج ایرانی در کاربرد های مختلفی استفاده میشود. برای مثال از هر یک از انواع برنج ایرانی برنج های شکسته ایرانی قابل تهیه میباشد که در ۳ دسته قرار میگیرند (با توجه به سایز برنج).

۱- برنج سرلاشه و لاشه: این نوع از درشت ترین برنج های شکسته ایرانی میباشد که حاوی ۵ تا ۱۰ درصد برنج کامل میباشد و برای مصارف روزانه بسیار کاربردی میباشد.

۲- برنج نیم دانه: برنج نیمدانه یا نیمه از برنج های پرکاربرد ایرانی میباشد که ار آن در همه نوع برنج ایرانی یافت میشود. از برنج نیمدانه برای تهیه انواع دسر، آش و حتی مصارف خانگی استفاده میشود.

خرید عمده برنج باکیفیت با نرخ مصوب

۳- برنج نرمه یا دانه مرغی: برنج نیم دانه ریز یا برنج نرمه به دانه های بسیار ریز از برنج ایرانی گفته میشود که بیشتر برای تهیه آرد برنج کاربرد دارد. برنج نرمه طارم عطری که از درجه یک ترین برنج های نرمه ایرانی میباشد از پرکاربردترین آنهاست.

انواع برنج شکسته و برنج سالم ایرانی یا قیمت مناسب به صورت کاملا تمیز و خالص (سورت و بوجاری شده) در بازرگانی برنج توسکا در بسته بندی مناسب ۱۰، ۲۰ و ۵۰ کیلوگرمی به سفارش مشتریان آماده سازی میشود.

نمونه ای از سورتینگ سرلاشه معطر توسکا را در ویدیو زیر مشاهده میکنید:

بهترین برند برنج ایرانی

در بازار برنج های ایرانی انواع برند برنج شمال یافت می شود. از برندهای معروف مانند گلستان و طبیعت می توان به عنوان برندهای پرفروش اما گران نام برد.

در برخی از گونه های برنج ایرانی کیفیت برنج خیلی بالاست. به همین منظور قیمت این مدل از برنج ها بسیار بالاست. به ویژه اگر برند معروف باشد.

اما گران بودن این برندهای معروف چه دلیلی دارد؟ درست است که برندهای معروف برنج های درجه یک با بسته بندی ویژه عرضه می کنند اما این قیمت های بالا شاید توجیه نداشته باشد.

بهترین برند برنج ایرانی

یکی از مهمترین دلایل گران بودن برندهای معروف برنج ایرانی بخاطر عرضه غیرمستقیم برنج می باشد. حتی شرکت های بزرگ توانایی همکاری مستقیم با شالیکاران را ندارند.

در بازرگانی برنج تسکا انواع برنج با کیفیت ایرانی با قیمت بسیار عال به صورت کاملا تمیز و بدون خرد در بسته بندی مناسب برای مشتریان برنج ایرانی آماده سازی میشود. برای اطلاع از قیمت روز انواع برنج ایرانی به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ