خرید برنج تناژ بالا از کشاورز

خرید برنج ایرانی در تناژ بالا به صورت عمده از مجموعه برنج توسکا سبب شده است تا خریدار برنج شمال به صورت مستقیم بتواند برنج خالص ایرانی را بدون واسطه از کشاورز تهیه کند.

خرید برنج تناژ بالا از کشاورز

چگونه خرید برنج از کارخانه انجام دهیم؟

اگر قصد خرید برنج تناژ بالا از کشاورز شمالی دارید، بهتر است به کارخانه های سورتینگ واقع در شمال کشور مراجعه کنید. این کارخانه ها با اجرای عملیات سورت و بوجاری برنج به صورت تخصصی و با روش مدرن توانسته اند برنج با کیفیت ایرانی به مشتریان عرضه کنند.

برای دسترسی راحت تر مشتریان به کارخانه های معتبر بهتر است مراکز فروش معتبر در شمال کشور را شناسایی کنید تا برنج را بدون واسطه از کارخانه تهیه نمایید. بهتر است با توسکا تماس بگیرید و قبل از خرید برنج عمده، قیمت انواع برنج شمال را به صورت کامل بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

چگونه خرید برنج از کارخانه انجام دهیم؟

قیمت برنج شمال در مراکز فروش برنج در شمال (مراکز قابل اطمینان) کمتر از قیمت فروش برنج شمال در کارخانه های برنج است. خرید مستقیم برنج تناژ بالا یعنی خرید بدون واسطه برنج از کشاورز. بدیهی است که کشاورز نمی تواند به صورت عمده برنج مورد نیاز یک فروشگاه یا خریدار را تامین کند. از طرفی یک کشاورز نمی تواند برنج ممتاز و درجه یک به مشتری عرضه کند زیرا فقط توانایی فروش برنج کارخانه ای را دارد.

بهتر است یکبار برای همیشه یک و یا چند مرکز فروش برنج در شمال را به درستی انتخاب کنید تا در تمام طول سال با خیال آسوده بتوانید به صورت عمده برنج درجه یک را مستقیم از شمال خریداری نمایید.

قیمت خرید برنج از شالیکار

قیمت برنج شمال همیشه از برنجی هایی که در سایر مناطق کشور تولید می شود بالاتر است و این امر به دلیل کیفیت بسیار بالای این محصول میباشد. البته در میان انواع برنج شمال نیز برنج های پرمحصول مانند برنج ندا هم کشت می شود که از برنج های جنوب کشور ارزان تر است.

پایین بودن قیمت برنج ندا نیز به دلیل کیفیت پایین این برنج است اما به طور کلی برنج هایی که در شمال ایران کاشته شوند بسیار باکیفیت و خوشپخت هستند.

قیمت خرید برنج از شالیکار

عوامل بسیاری بر روی قیمت برنج عمده برنج شمال تاثیرگذار هستند. نحوه قیمت گذاری برنج بر حسب نوع برنج و میزان خرید قیمت تمام شده متفاوت است. بالاترین قیمت برنج در میان برنج های استان مازندران برنج کشت دوم امراللهی و سپس برنج طارم می‌ باشد و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا که جزء برنج‌های پرمحصول هستند و قیمت پایین‌تری دارند.

برای خرید برنج تناژ بالا و به صورت عمده در تمام طول سال با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا برنج را به صورت عمده تهیه نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت عمده برنج به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ