خرید برنج لاشه درشت فریدونکنار+قیمت

خریداران برنج های شکسته به دنبال لاشه درشت فریدونکنار با قیمت عالی هستند. در انتهای این مقاله به قیمت روز برنج لاشه و نحوه خرید آن خواهیم رسید.

خرید برنج لاشه درشت فریدونکنار+قیمت

برنج لاشه یا برنج سرلاشه

برنج های شکسته اغلب بر اساس سایز دانه های برنج به ۴ دسته کلی تقسیم بندی می شوند: سرلاشه، لاشه، نیم دانه و نرمه.

پس تنها تفاوت برنج لاشه و سرلاشه در سایز دانه های برنج می باشد. بدین شکل که در برنج لاشه حدودا ۱۰ درصد و در برنج سرلاشه حدودا تا ۳۰ درصد برنج کامل وجود دارد. اما چه لاشه و چه سرلاشه درجه یک بایستی فاقد نیم دانه و نرمه (نیم دانه خیلی ریز) باشند.

برنج لاشه یا برنج سرلاشه

مورد دیگر در مورد تمیزی برنج های شکسته می باشد. برنج لاشه باید کاملا تمیز و فاقد هر گونه دانه های سفیدک، سیاهک، سبوس، سنگ و … باشد.

در یک نتیجه گیری کلی به این موضوع می رسیم که برنج سرلاشه همان برنج لاشه درشت خواهد بود.

انواع برنج لاشه عطری و غیرعطری

تجربه نشان می دهد که تمامی برنج های ایرانی بعد از مرحله بوجاری (الک زنی) شامل حدودا ۱۰ درصد برنج لاشه خواهند بود. البته این مقدار با توجه به درصد خرد و شکستگی برنج متفاوت خواهد بود.

پس اگر خود برنج عطری باشد برنج لاشه حاصل از آن عطری خواهد بود و بالعکس.

انواع برنج لاشه عطری و غیرعطری

مثلا برنج طارم عطر خیلی خوبی دارد. در نتیجه انتظار داریم که برنج لاشه طارم معطر باشد. اما منطقی نیست که از لاشه برنج شیرودی انتظار عطر داشته باشیم.

در میان برنج های مازندران، برنج لاشه طارم و برنج لاشه کشت دوم از عطر بسیار خوبی برخوردار هستند.

خرید برنج سرلاشه فریدونکنار

بسیاری از مردم بخاطر قیمت بالای برنج های ایرانی توان خرید این برنج های کیفی را ندارند. اما می توانند طعم لذیذ برنج های ایرانی را با صرف هزینه های خیلی کمتر در لاشه های برنج های ایرانی تجربه کنند.

مهمترین شاخص در خرید لاشه درشت خالص بودن می باشد. اینکه برنج لاشه متعلق به کدام منطقه شمال است زیاد مهم نیست.

فریدونکنار بخاطر سابقه قدیمی در فروش برنج های ایرانی از شهرت زیاد برخوردار است. بخاطر همین برنج لاشه درشت فریدونکنار در میان مردم بیشتر جا افتاده است. چه بسا برنج لاشه که توسط مشتری خریداری می شود شاید اصلا ربطی به فریدونکنار نداشته باشد.

در این مقاله ما سعی کردیم انواع و کیفیت برنج لاشه را به شما توضیح دهیم تا در خرید لاشه درشت دقت کنید. تا بجای سرلاشه برنج لاشه نخرید. تا بجای سرلاشه خالص لاشه ناخالص نخرید.

هدف عرضه برنج لاشه درشت (سرلاشه) خالص با قیمت عالی می باشد. از طرفی تامین سرلاشه عطری بصورت عمده در طول سال بسیار حیاتی است.

بازرگانی برنج توسکا با سابقه تخصصی در سورتینگ انواع برنج لاشه درشت عطری و غیرعطری کار می کند. تضمین می دهیم برنج لاشه صد در صد خالص با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین قیمت برنج لاشه درشت را می توانید از ما استعلام بگیرید. کافی است همین الان تماس بگیرید و سرلاشه خالص مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ