خرید عمده برنج طارم محلی

حتما به خوبی می دانید که اصلی ترین ماده غذایی مردم کشور ما و بسیاری از کشور های آسیایی برنج می باشد، به همین دلیل این محصول در ایران به وفور کشت می شود و به سایر نقاط دنیا ارسال می گردد، واحد های خرید و فروش عمده برنج طارم محلی این محصول را در حجم زیاد از کشاورزان زحمت کش خریداری کرده و در سطح کشور توزیع می نمایند تا به دست مصرف کننده ها برسانند.

همه چیز درمورد صادرات برنج

همه چیز درمورد صادرات برنج

مردم ایران زمین و کشور های دیگری مانند چین، ژاپن و هندوستان به طور معمول در هر روز از برنج تغذیه می کنند و این محصول کشاورزی اصلی ترین غذای آن ها به حساب می آید و همین مساله موجب می شود که بیش از پیش در این مناطق مورد توجه قرار داشته باشد و کشاورزان زیادی در زمینه کشت و تولید برنج فعالیت نمایند.

اما کشور های دیگری که در منطقه آسیا قرار دارند هیچ یک برنجی به کیفیت، عطر، طعم و سلامت برنج اصیل ایرانی تولید نمی نمایند، چرا که محصول کشور ما در شرایط کاملا طبیعی و با زحمت فراوانی تولید می گردد، اکثرا فاقد سموم آفت کش صنعتی است و یک محصول کاملا ارگانیک می باشد و همین موضوع موجب می شود که این محصول مورد توجه بازار های جهانی هم قرار بگیرد و از طرفداران زیادی در دنیا برخوردار باشد.

به همین دلیل تولید کننده های برتر برنج ایرانی همه ساله محصول خود را بعد از برداشت کردن روانه بازار های خارجی می کنند تا بتوانند با فروش آن در این مناطق به درآمد ارزی زیادی دست یابند، مراحل انجام دادن این کار در ادامه به اختصار خدمت شما بیان می شوند:

 • اول از همه محصول برنج برداشت شده باید تحت نظارت وزارت بهداشت قرار گرفته و آزمایش ها و کنترل های کیفی بر روی آن انجام شود و مجوز ها و تاییدیه های لازم به آن تعلق بگیرد.
 • بعد محصول با دقت زیادی بسته بندی می شود، برند محصول بر روی آن ثبت می شود و راهی مرزهای کشور می گردد و در این مناطق تجار باید هزینه های دولتی را به اداره گمرک ایران پرداخت کنند تا اجازه عبور از مرز را دریافت نمایند.
 • در نهایت محصول با کشتی ها، هواپیماها یا ماشین های بارکش بزرگی به مناطق مختلف دنیا رهسپار می گردند، در بازار های این مناطق عرضه شده و با نرخ قابل توجهی به فروش می رسند، به این ترتیب برنج ایرانی از کشور های خارجی سر در می آورد.

عوامل موثر بر میزان صادرات برنج خوشپخت

عوامل موثر بر میزان صادرات برنج خوشپخت

عوامل مختلفی بر روی میزان صادرات و فروش سالیانه برنج خوشپخت و باکیفیت اصل ایران، که محصولی بومی و طبیعی است تاثیر دارند و موجب می شوند که این محصول رونق بیشتری در بازار های جهانی پیدا کند، چند نمونه از این عوامل مهم در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار می گیرند و ما از شما دعوت می کنیم که حتما با ما همراه باشید تا این نکات را مطالعه نمایید:

 1. اولین نکته در زمینه افزایش رونق و بازار پسندی برنج ایرانی که موجب می شود حجم صادرات آن هم افزایش یابد این است که این برنج محصول کدام نقطه از کشور می باشد، مثلا برنج طارم اصل که در استان های گیلان و مازندران کشت می شود یا برنج فجر سوزنی گرگان از این نظر بهترین هستند.
 2. دومین نکته توجه به میزان عطر و بوی برنج است، هر چه برنج باکیفیت تر باشد در زمان پخت عطر بهتری از خودش ساطع می کند و این عامل موجب جذب بیشتر مشتریان می شود.
 3. سومین نکته این است که برنج در زمان پختن چه مقدار ری می کند یا قد می کشد، از این نظر برنج شمال کشور ما به عنوان بهترین شناخته می شود و همین موضوع موجب می گردد که این محصول بیشترین مشتری را در داخل و خارج از کشور داشته باشد.
 4. همچنین پخت خوب برنج یکی از فاکتور هایی است که می تواند موجب پرفروش شدن آن گردد و حجم صادراتش را بالا ببرد، در این زمینه باید عرض کنیم که برنجی خوب است که در زمان پخت از هم وا نرود.

مراحل خرید اینترنتی برنج مازندران

در گذشته تمام فروشنده های برنج این کار را از طریق مراکز فروش حضوری خود در شهر ها و استان ها انجام می دادند و به خوبی می دانید که این کار برای خریداران زحمت و سختی خیلی زیادی داشت، چون باید به صورت حضوری به درب مغازه ها می رفتند و بعد کیسه های سنگین برنج را خودشان بلند می کردند و با ماشین به خانه هایشان منتقل می نمودند، ولی امروزه دیگر این کار به این صورت انجام نمی شود.

مراحل خرید اینترنتی برنج مازندران

 1. چون با پیشفت تکنولوژی و گسترش جهان ارتباطات، همه فروشنده های برنج هم به عرصه فضای مجازی وارد شدند و کار مردم را راحت کردند، برای خرید اینترنتی برنج سرآشپز کافی است که در مرحله اول وارد یکی از درگاه های خرید و فروش اینترنتی معتبر مثل این وب سایت شوید.
 2. بعد محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و وزن آن را هم تعیین می کنید و آدرس محل مسکونی و شماره تماس خود را هم وارد می نمایید.
 3. در نهایت وارد قسمت پرداخت الکترونیکی می شوید و با استفاده از کارت های بانکی و رمز اینترنتی کارت خود به خرید می پردازید و پول را واریز می کنید،
 4. حال بعد از چند روز کاری محصول با کمک ماشین های حمل بار برای شما عزیزان ارسال می شود و در محل مورد نظر به دست شما می رسد.

سفارش بی واسطه برنج طارم محلی

واحد های اصلی عرضه کننده برنج های مختلف ایرانی مثل برنج طارم محلی و برنج فجر معطر ممتاز این محصولات را به صورت گسترده ای در واحد فروش خود عرضه کرده و در کیسه های ۱۰ الی ۱۰۰ کیلویی به مصرف کننده های محترم عرضه می کنند، مزیت این واحد ها این است که عرضه کننده مستقیم و بی واسطه برنج هستند و موجب می شود کمی از نرخ آن کاسته شود.

سفارش بی واسطه برنج طارم محلی

به طور کلی قیمت برنج طارم دیلمانی بر اساس میزان تازگی برنج، مرغوبیت و بوجاری شده بودن آن و فصل خرید محصول تعیین می گردد، به عنوان مثال برنج در همان فصل برداشت محصول خیلی ارزان تر از سایر ایام سال است چون بازار از این محصول اشباع می شود، اما خرید برنج از همان شرکت های پخش عمده و مستقیم روش هوشمندانه تری است و موجب می شود که تا حد زیادی از هزینه های شما کاسته گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ