خرید عمده لاشه برنج شیرودی از شمال

خرید و فروش برنج لاشه شیرودی به صورت عمده در مراکز معتبر شمال کشور با قیمت ارزان انجام میشود. خرید مستقیم برنج سرلاشه شیرودی از کشاورز در بازرگانی برنج توسکا قابل انجام میباشد.

خرید عمده لاشه برنج شیرودی از شمال

برنج لاشه شیرودی اعلا

پس از برداشت شالی برنج از مزارع آن را به کارخانه انتقال داده و توسط دستگاه های شالی کوب، پوست و سبوس آن را جداسازی نموده و آن را به برنج سفید تبدیل میکنند.

در این هنگام ممکن است برنج شکسته شده و به دانه های کوچک تقسیم شود. این دانه های شکسته شده را از برنج سالم جدا می کنند که به آن لاشه برنج گفته می شود.

برنج لاشه شیرودی اعلا

تمامی برنج های ایرانی در هنگام تبدیل شالی به برنج سفید، دارای برنج های شکسته میباشند. برنج های شکسته لاشه و سرلاشه از درشت ترین نوع این برنج های شکسته میباشد.

در استان سرسبز مازندران برنج شیرودی از ارقام پر محصول است که لاشه آن نیز مصارف زیادی دارد. قیمت برنج لاشه از دانه کامل آن ارزان تر است و برای بسیاری از خریداران برنج شمال به صرفه می باشد. خصوصا در این اوضاع اقتصادی خیلی از خانواده ها از برنج های لاشه برای مصارف خانگی و آشپزی برنج ایرانی استفاده می کنند.

قیمت برنج لاشه شیرودی اعلا

با عمل بوجاری برنج شیرودی، برنج لاشه شیرودی حاصل می شود. لاشه شیرودی باید مجددا بوجاری شود تا نیمدانه ها از آن جداسازی شده و لاشه درشت شیرودی حاصل گردد. سپس لاشه درشت شیرودی باید توسط دستگاه سورتینگ پاک شود.

سرلاشه سورت شده شیرودی را می توانید از مجموعه برنج توسکا به صورت عمده و خرده تهیه کنید.

قیمت برنج لاشه شیرودی اعلا

قیمت لاشه شیرودی اعلا را همچنین می توانید از مجموعه برنج توسکا دریافت کنید.

قیمت لاشه درجه یک شیرودی بر اساس کیفیت آن می باشد. هر چقدر لاشه شیرودی درشتتر و تمیزتر باشد مسلما از قیمت بالاتری برخوردار است.

خرید برنج لاشه شیرودی کیسه ۲۰ کیلویی

گفته بودیم که لاشه شیرودی ابتدا بوجاری و سپس سورت می شود. در نهایت باید توزین و بسته بندی شود. لاشه اعلا شیرودی را می توان در کیسه های ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۵۰ کیلویی بسته بندی کرد.

برنج لاشه شیرودی ۲۰ کیلویی نسبت به برنج لاشه ۱۰ کیلویی ارزانتر است. به همین خاطر بسیاری از مشتریان ترجبح می دهند لاشه شیرودی در گونی های ۲۰ کیلویی سفارش بدهند.

خرید برنج لاشه شیرودی کیسه ۲۰ کیلویی

برای خرید برنج لاشه شیرودی در کیسه ۲۰ کیلویی کافیست با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

لاشه شیرودی نسبت به لاشه طارم عطر خیلی کمتری دارد. ولی این موضوع برای برخی اهمیت ندارد. همین امر باعث می شود تا آنها اقدام به خرید لاشه شیرودی کنند.

لاشه برنج شیرودی بسیار خوش رنگ و مشتری پسند است. ظاهری کاملا سفید و تمیزی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ