خرید و قیمت برنج دونوج شمال

فروش انواع برنج کشت دوم ایرانی همچون برنج کشت دوم امراللهی، برنج دونوج شمال در استان مازندران به صورت عمده از طریق مراکز فروش مطمئن مستقیما از کشاورز انجام میشود از این رو قیمت نهایی برنج کشت دوم برای مشتریان ارزانتر تمام خواهد شد.

خرید و قیمت برنج دونوج شمال

برنج دونوج چیست؟

برنج دونوج یا برنج چین دوم یا برنج راتون (رتون) به برنجی گفته میشود که کشاورزان پس از برداشت برنج در کشت اول اقدام به آبیاری شالیزار میکنند. در این مرحله با تغذیه درست مزارع با استفاده از کود و آب به مقدار مناسب بوته های خشک شده از شالی برنج تازه برداشت شده شروع به جوانه زدن میکند و پس از مدتی سبز میشود.

این جوانه های تازه رشد کرده به برنج دونوج یا برنج نوج معرفی میشوند که نام های چین دوم و راتون نیز به آن گفته میشود. کشت برنج چین دوم بیشتر در استان های شمالی کشور انجام میشود چرا که این شهرها از شرایط آب و هوایی و آب فراوانی برخوردار میباشند.

برنج دونوج چیست؟

برنج دونوج در فصل تابستان کشت شده و در پاییز برداشت میشود، بنابراین به آن برنج دونوج پاییزه نیز گفته میشود. هنگامی که خوشه های برنج در فصل پاییز و هوای خنک رشد میکنند سبب میشود تا برنج از عطر و پخت بسیار خوبی برخوردار شود.

قیمت برنج دونوج در شمال

برنج دونوج شمال با کیفیت ترین برنج ایرانی میباشد که تقریبا هم رده با برنج کشت دوم امراللهی میباشد. در نتیجه کیفیت این برنج در عطر و طعم و پخت بسیار عالی میباشد.

قیمت برنج طارم چین دوم در مقابل با برنج طارم کشت اول کمی گرانتر خواهد بود. اما سوال اینجاست که برنج چه برنجی بخریم؟ برنج چین اول یا دوم؟

قیمت برنج دونوج در شمال

برنج چین اول طارم در مقایسه با برنج چین دوم یا برنج دونوج طارم از قیمت ارزانتری برخوردار است و این امر به سبب کیفیت بالا در برنج چین دوم میباشد. این برنج از ارقام کیفی ایرانی میباشد که با نام برنج وحشی دونوج نیز شناخته میشود.

اگر خریدار عمده برنج دونوج هستید میتوانید قیمت روز برنج دونوج را از مجموعه توسکا دریافت کنید. سختی های پیش رو برای کشاورزان در کاشت برنج دونوج و همچنین میزان محصول دهی کم در هر هکتار از برنج دونوج مزید بر علت شده است تا قیمت برنج چین دوم کمی گران باشد.

نحوه خرید برنج وحشی دونوج

بازار خرید و فروش برنج دونوج شمال در استان مازندران در تمام طول سال فعال میباشد. برای خرید برنج دونوج به صورت مستقیم از کشاورز باید به مراکز فروش معتبر برنج شمال مراجعه کنید.

خرید برنج خالص دونوج فقط از مراکز فروش عمده برنج ایرانی در شمال امکان پذیر است، مراکز فروشی که کاملا قابل اعتماد باشند.

بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج شمال انواع برنج کشت اول و کشت دوم شمال را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه میکند. خرید اینترنتی و حضوری این محصول در مجموعه توسکا برای مشتریان فراهم شده است تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کرده و محصول را دریافت نمایند.

نحوه خرید برنج وحشی دونوج

امکان خرید عمده برنج راتون در تناژ بالا برای تاجران در شهرستان ها نیز در این مجموعه فراهم شده است. با توجه به قیمت نسبتا بالای برنج نوج، خرید عمده برنج دونوج میتواند بسیار حساس باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ