خرید و قیمت برنج نیم دانه فجر

قیمت برنج نیمدانه فجر با توجه به پرمحصول بودن و شکسته بودن این برنج با قیمت ارزانتری نسبت به برنج نیمدانه طارم و سایر برنج های کیفی ایرانی میباشد. این محصول به صورت کاملا سورت شده و در بسته بندی مناسب برای مشتریان فراهم میشود.

خرید و قیمت برنج نیم دانه فجر

بازار خرید برنج نیمدانه فجر ایرانی

برنج نیمدانه ایرانی در فرآیند تبدیل شالی به برنج جدا سازی میشود. به همین منظور مستقیم ترین راه برای خرید برنج نیمدانه ایرانی، مراجعه حضوری به کارخانه شالیکوبی در شمال کشور میباشد.

برنج فجر در استان های شمالی کشور کشت میشود. استان های گلستان و مازندران بیشترین میزان نرخ تولید این برنج پرمحصول ایرانی را دارند. برنج فجر گرگان و برنج فجر مازندران از گونه های مرغوب این برنج هستند.

بازار خرید برنج نیمدانه فجر ایرانی

عطر و پخت برنج فجر گرگان نسبت به برنج فجر مازندران بیشتر است. از این رو برنج نیمدانه فجر گرگان عطر بیشتری نسبت به سایر برنج های نیمدانه فجر که در مناطق دیگر کشت میشود دارد.

بازار خرید و فروش برنج نیمدانه فجر در تمام طول سال در بازرگانی برنج توسکا به صورت فعال رونق دارد، این مجموعه با تهیه شالی برنج فجر گرگان و تبدیل شالی آن به برنج سفید در کارخانه شالیکوبی این برنج نیمدانه معطر را با قیمت مناسب به بازار عرضه میکند.

قیمت برنج نیمدانه فجر عطری

خریدار برنج نیمدانه پرمحصول معمولا به دلیل قیمت مناسب این محصول و عطر خوب برنج نیمدانه سود خوبی از خرید این برنج شکسته ایرانی میکند. برنج نیمدانه فجر عطری در میان سایر برنج های نیمدانه پرمحصول عطر بسیار خوبی دارد.

قیمت برنج نیمدانه فجر عطری

از طرفی به دلیل پرمحصول بودن این برنج قیمت مناسبی در میان برنج انواع برنج نیم دانه ایرانی دارد. این محصول با پخت مناسب و قیمت عالی برای مصارف خانگی، تهیه انواع آش، دسر، سوپ، شیرینی و مصارف قنادی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بهتر است برنج نیم دانه فجر معطر را از مراکز فروش در شمال کشور تهیه کنید تا برنج نیمدانه خالص را با قیمت مناسب و یکدست تهیه نمایید.

قیمت روز برنج فجر نیمدانه به صورت آنلاین در لیست قیمت برنج توسکا برای مشتریان عزیز قابل دسترسی میباشد. همچنین برای دریافت مشاوره خرید برنج نیمدانه فجر خوشپخت میتوانید با مشاوران فروش توسکا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ