خرید و قیمت بهترین برنج های ایرانی

در میان انبوهی از گونه های برنج یافتن بهترین برنج ایرانی کاری بسیار سخت است. بهترین برنج در کشور ایران و به خصوص شمال کشور کشت میشود که به جرات میتوان گفت بهترین برنج دنیا هستند. در این مقاله با بهترین برنج شمال و نحوه خرید آن آشنا خواهید شد.

خرید و قیمت بهترین برنج های ایرانی

معرفی بهترین برنج ایرانی

بهترین برنج ایرانی باید تمامی ویژگی های یک برنج مرغوب را دارا باشد برای مثال برنج ایرانی مرغوب بایستی عطر و پخت خوبی داشته باشد و متناسب با ذائقه مصرف کنندگان باشد.

برنج های خوش عطر و خوشپخت ایرانی در شمال کشور و استان های مازندران، گلستان و گیلان کشت میشود. این مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب و خاک حاصلخیز مرغوب ترین برنج ایرانی را تولید میکنند.

معرفی بهترین برنج ایرانی

برنج کشت دوم امراللهی مازندران، برنج چین دوم طارم، برنج طارم هاشمی مازندران از برنج های مرغوب ایرانی میباشند. در رده بعدی برنج های پرمحصول ایرانی همچون برنج فجر سوزنی، برنج شیرودی و برنج ندا از برنج های پرفروش ایرانی میباشند.

برنج های پرمحصول در گروه برنج های کم کیفیت شناخته میشوند که همه ویژگی های برنج ممتاز را ندارند ولی به دلیل قیمت مناسب و پخت خوب در مصارف رستوران ها، هتل ها و مصارف خانگی استفاده میشوند.

انواع برنج ایرانی که در استان مازندران کشت میشوند در جدول زیر به همراه ویژگی های برجسته شان آمده است.

معرفی بهترین برنج ایرانی

قیمت بهترین برنج های ایرانی

برای اطلاع از قیمت روز بهترین برنج ایرانی میتوانید از طریق همین سایت و با مراجعه به لیست قیمت روز توسکا از قیمت انواع برنج ایرانی اطلاع بیابید.

گفتنی ست که برنج های ایرانی با توجه به منطقه کشت شده و نوع بذر آن و سایر موارد محصول متفاوتی پدید می آید. با توجه به کیفیت برنج قیمت آن نیز تغییر میکند برای مثال برنج های کیفی و خوشپخت ایرانی کمی گرانتر از برنج های پرمحصول میباشند.

قیمت بهترین برنج های ایرانی

از طرفی مهم ترین عامل موثر بر قیمت برنج در بازار، میزان عرضه و تقاضا میباشد. در شمال کشور، همزمان با فصل برداشت برنج در اواسط فصل تابستان میزان عرضه برنج در بازار بسیار بالا بوده و همین عامل سبب میشود تا برنج در این زمان مناسب ترین قیمت را داشته باشد.

برای خرید عمده برنج ایرانی، به شما خریدار برنج ایرانی پیشنهاد میکنیم که ابتدا بسته نمونه برنج از برنج مورد نظر را دریافت کنید و با اطمینان از خالص بودن و کیفیت برنج آن را در تناژ بالا خریداری نمایید.

خرید بهترین برنج عطری ایرانی

برنج های عطری ایرانی برنج کشت دوم امراللهی مازندران و برنج طارم هاشمی مازندران میباشند که از لحاظ عطر و پخت بهترین هستند. از این رو خرید عمده بهترین برنج ایرانی بیشتر از میان این دو برنج مرغوب انجام میشود.

مهم ترین چالش برای خریداران برنج ایرانی این است که برنج خالص و یکدست را بدون واسطه از کشاورز تهیه نمایند. بنابراین بهتر است برای خرید بهترین برنج ایرانی به صورت خالص به دنبال مراکز فروش مطمئن باشید تا این محصول را خالص تهیه نمایید.

خرید بهترین برنج عطری ایرانی

داشتن کمی دانش تخصصی در شناخت انواع برنج ایرانی برای خرید برنج عطری ایرانی به شما کمک میکند تا برنج تقلبی را از برنج خالص تشخیص دهید.

ما در مجموعه برنج توسکا با خرید مستقیم از کشاورزان معتبر و داشتن دقت کافی در انتخاب محصولات، به شما اطمینان می‌دهیم که تمام برنج ها یکدست و خالص هستند و کلیه محصولات به صورت مستقیم از کشاورزان روستای پهناب تهیه میشوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ