سفیدک برنج برای آرد برنج ارزان

اگر به دنبال خرید ارزان ترین آرد برنج ایرانی هستید، سفیدک برنج ایرانی را خریداری و آسیاب کنید.

سفیدک برنج برای آرد برنج ارزان

سفیدک ارزان برنج ایرانی

دانه های برنج های ایرانی در برخی موارد بصورت نارس هستند. این دانه ها معمولا به رنگ سفید گچی درمی آیند که به آن سفیدک برنج می گویند‌. برنج سفیدک شمالی ارزان ترین نوع برنج ایرانی است که عموما برای مصرف و یا آرد برنج استفاده می شود. اما در میان سفیدک های برنج اگر سفیدک شکسته (سفیدک لاشه یا سفیدک نیمدانه) باشد به کمترین قیمت ممکن می رسد.

سفیدک ارزان برنج ایرانی

پس برنج سفیدک نیمدانه ارزان ترین سفیدک برنج شمالی است که جهت تبدیل به ارزان ترین آرد برنج ایرانی مناسب می باشد. نکته مهم در کیفیت سفیدک برنج این است که سفیدک ها کاملا تمیزشده باشند.

سفیدک برنج شمالی باید به کمک دستگاه های سورتینگ تمیز و بسته بندی شوند. یعنی تمامی سنگ، گل، سبوس و… از سفیدک جدا شده و برنج سفیدک یکدست و تمیز جهت آسیاب آماده می شود.

ارزانترین آرد برنج ایرانی

شاید برنج نیمدانه یا نرمه گزینه های عالی برای آرد برنج باشند ولی قیمت نسبتا گرانتری نسبت به سفیدک برنج دارند. سفیدک برنج قیمت بسیار پایین دارد که در صورت آسیاب و تبدیل به آرد برنج قیمت بسیار ارزانی خواهد داشت.

پس جهت حصول ارزانترین آرد برنج ایرانی باید برنج سفیدک سورت شده را خریداری کنید. قیمت سفیدک برنج ایرانی را میتوانید از مجموعه برنج توسکا دریافت کنید. خریداران عمده آرد برنج ارزان می توانند با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل کنند تا سفیدک تمیزشده و خالص برنج ایرانی را در کف قیمت خریداری کنید.

ارزانترین آرد برنج ایرانی

دقت کنید که سفیدک برنج را بصورت عمده فقط از مراکز فروش عمده برنج های شکسته ایرانی می توانید تهیه کنید. از آنجایی که این مراکز توانایی تامین عمده برنج های شکسته ایرانی را دارند پس بصورت عمده می توانند سفیدک شکسته برنج را عرضه کنند.

آیا سفیدک برنج عطری است؟

معمولا سفیدک های برنج با یکدیگر ترکیب می شوند و در نهایت سورت و بسته بندی خواهند شد. سفیدک برنج بسیار کمیاب هستند زیرا مقادیر کمی از برنج های شکسته در ایرانی بصورت سورت شده عرضه می شوند.

همچنین بخاطر قیمت ارزان سفیدک برنج تقاضای این نوع برنج از طرف کارگاه های تولید آرد و شیرینی پزی ها بسیار بالاست. حال اگر درصد بیشتری از سفیدک ها شامل سفیدک عطری طارم باشد آنگاه سفیدک عطری حاصل می گردد.

آیا سفیدک برنج عطری است؟

در مجموعه برنج توسکا اکثر برنج های نیمدانه و لاشه از برنج طارم می باشند. فقط درصد بسیار کمی از سفیدک ها از برنج شیرودی و فجر می باشد. در نتیجه سفیدک ها عطری می باشند که منجر به آرد برنج معطر خواهند شد.

سفیدک عطری برنج ایرانی را بصورت عمده و خرده با ارزان ترین قیمت بصورت تمیز شده از مجموعه برنج توسکا می توانید تهیه کنید. ما همیشه سعی داریم تا بهترین آرد برنج ایرانی را با ارزان ترین قیمت ممکن برای شما فراهم سازیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ