عرضه مستقیم بهترین ارقام برنج شمال

خریداران برنج ایرانی که به دنبال خرید از مراکز عرضه مستقیم بهترین ارقام برنج شمال هستند جهت دریافت قیمت و خرید بهترین برنج های شمال با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایند.

عرضه مستقیم بهترین ارقام برنج شمال

لیست بهترین ارقام برنج شمال

در لیست بهترین ارقام برنج شمال در استان مازندران به ترتیب برنج های پاییزه و برنج طارم قرار میگیرد. برنج های پاییزه برنج هایی میباشند که در اواخر برج ۷ و اوایل برج ۸ برداشت میشوند. برنج های پاییزه شامل برنج کشت دوم امراللهی یا بینام و برنج چین دوم یا دونوج طارم میباشد.

از آنجایی که این دونوج برنج در استان مازندران مختص فصل پاییز هستند، بسیار خوش عطر و خوشپخت میباشند.

لیست بهترین ارقام برنج شمال

در رده بعدی برنج کیفی طارم هاشمی (کشت اول) جای دارد. شاید عطر و پخت برنج طارم به خوبی برنج های پاییزه نباشد اما بعد از پخت طعم بینظیری دارد. پس نام بهترین برنج شمال به ترتیب برنج کشت دوم امراللهی، برنج دونوج طارم و برنج طارم هاشمی میباشد.

ارقام برنج پرمحصول در یک یا چند سطح پایین تر از ارقام بهترین برنج های شمال قرار دارند. برنج های پرمحصول مانند برنج های فجر و شیرودی از بهترین برنج های پرمحصول موجود در بازار شمال هستند.

قیمت بهترین ارقام برنج مازندران

با شناخت بهترین برنج شمال قیمت آن ها مطرح میشود؛ آن چیزی که در قیمت برنج ایرانی تاثیر مستقیم میگذارد، کیفیت برنج میباشد. هرچقدر کیفیت برنج ایرانی بیشتر باشد (قبل از پخت و پس از پخت) آن برنج در صدر لیست بهترین برنج های شمالی قرار خواهد گرفت.

با این تفاسیر انتظار میرود بهترین برنج شمال در میان برنج های پاییزه برنج کشت دوم امراللهی باشد. برنج طارم هاشمی کشت اول به عنوان بهترین برنج شمالی در میان برنج های کشت اول و برنج فجر به عنوان بهترین برنج شمالی در میان برنج های پرمحصول هستند.

بررسی قیمت بهترین برنج های ایرانی نشان میدهد که برنج کشت دوم امراللهی نسبت به سایر برنج ها از قیمت بالاتری برخوردار است. علاوه بر کیفیت بالای برنج کشت دوم امراللهی به دلیل کم بودن این نوع برنج در بازار همواره این برنج با قیمت بالا در بازار خرید و فروش میشود.

قیمت بهترین ارقام برنج مازندران

تقاضای بسیار زیاد برنج طارم هاشمی کشت اول نشان میدهد که این برنج کیفیت بالا و هم قیمت بسیار مناسبی دارد. از طرفی دیگر عطر و پخت برنج فجر نشان میدهد که این برنج کیفیت بالایی دارد.

درسال های اخیر اکثر رستوران ها و هتل ها برای سرو غذا در آشپزخانه های خود از برنج فجر استفاده میکنند. برنج فجر عطر نسبتا مناسبی دارد و در پخت شفته نمیشود. قیمت برنج فجر نسبت به قیمت برنج طارم هاشمی ارزانتر است. این برنج یکی از مقرون به صرفه ترین برنج های ایرانی در بازار برنج شمال میباشد.

جهت دریافت قیمت روز بهترین رقم برنج ایرانی اعم از برنج پاییزه، برنج کشت اول و برنج پرمحصول کافیست با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

در این مجموعه به دلیل عرضه مستقیم بهترین ارقام برنج شمال (بدون دخالت واسطه و دلال) بهترین برنج شمال با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه میشود. اطمینان از خالص بودن برنج های شمال به دلیل عرضه مستقیم بسیار بالاست. اینکه بهترین برنج های استان مازندران از تولید به مصرف میرسد نشان میدهد که برنج ها به صورت اصیل و ۱۰۰درصد خالص و با قیمت تمام شده بسیار عالی به قیمت درب کارخانه به دست مصرف کننده میرسد.

نحوه خرید مستقیم بهترین برنج مازندران

اکنون با شناخت سه نوع از بهترین برنج های شمال (برنج کشت دوم امراللهی پاییزه، برنج طارم هاشمی کشت اول، برنج فجر پرمحصول) و با اطلاع از قیمت آنها، زمان خرید عمده و خرده بهترین برنج های شمال فرا رسیده است.

اگر قصد دارید بهترین ارقام برنج های شمال را به قیمت درب کارخانه و با بهترین کیفیت ممکن در سورت و بسته بندی خریداری نمایید با مجموعه برنج توسکا در ارتباط باشید.

نحوه خرید مستقیم بهترین برنج مازندران

مقایسه قیمت های بهترین برنج های شمال در مجموعه برنج توسکا با دیگر مجموعه ها نشان میدهد که قیمت های این نوع برنج ها در این مرکز بسیار مناسب میباشد. حتی اگر صاحب رستوران باشید و قصد خرید یک نوع برنج مقرون به صرفه و درجه یک را داشته باشید؛ پیشنهاد میکنیم تا برنج فجر سوزنی ممتاز توسکا را امتحان نمایید.

ما در مجموعه توسکا تمامی برنج ها را بدون واسطه و با شعار “از مزرعه تا سفره” به صورت مستقیم از شالیکار به مصرف کننده میرسانیم. حتی امکان خرید اینترنتی بهترین برنج شمال در مجموعه برنج توسکا برای شما فراهم شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ