عمده فروشی برنج ایرانی با قیمت ارزان

اگر کسب و کار شما در حیطه فروش برنج ایرانی میباشد بهتر است این مقاله رو تا آخر مطالعه کنید تا به صورت دقیق با خرید عمده برنج شمال آشنا شوید.

عمده فروشی برنج ایرانی با قیمت ارزان

فروش عمده انواع برنج شمال

اگر مغازه برنج فروشی یا فروشگاه مواد غذایی دارید؛ اگر صاحب رستوران یا کترینگ هستید، حتما برایتان این سوال ایجاد شده که برنج عمده از کجا بخرم؟

اگر میخواهید خریدی مطمئن و مقرون به صرفه داشته باشید تا بتوانید سود بهتری در کسب و کار خود داشته باشید باید خرید خود را از مراکز فروش معتبر در شمال کشور انجام دهید.

ابتدا باید بدانید که در کسب و کار خود از چه برنجی استفاده میکنید. تخصص ما در مجموعه برنج توسکا فروش انواع برنج ایرانی میباشد که محصول شالیزارهای سرسبز استان مازندران میباشند.

فروش عمده انواع برنج شمال

این مجموعه با توانایی فروش عمده و جزئی انواع برنج اصیل شمالی توانسته است نیاز فروشنده عمده برنج ایرانی در شهرستان ها را به صورت کاملا مطمئن در تمام طول سال تامین کند.

عمده فروشی برنج شمال در تهران، عمده فروشی برنج شمال در اصفهان، عمده فروشی برنج شمال در مشهد، عمده فروشی برنج شمال در یزد، عمده فروشی برنج شمال در تبریز و سایر شهرها برای شروع کسب و کار خود بایستی شرایط ذیل را داشته باشند:

  1. تاسیس مغازه یا فروشگاه
  2. دارا بودن انبار با شرایط مناسب
  3. داشتن اعتبار یا سرمایه مالی
  4. همکاری با تامین کننده مطمئن در شمال
  5. آشنایی با سلیقه مشتریان
  6. بهره مندی از صبر، رفتار درست و خوش خلقی

خرید عمده برنج از کشاورز ایرانی

عمدتا افرادی که به تازگی وارد کسب و کار برنج میشوند تصور میکنند که برنج را باید مستقیما از کشاورز تهیه کنند تا سود قابل توجهی نصیبشان شود و خرید برنج از کارخانه با قیمت بالاتری انجام میشود.

بهتر است بدانید که خرید برنج مستقیما از کشاورز برای خریدار برنج در شهرستان هزینه های جانبی به همراه دارد که سبب میشود قیمت تمام شده برنج کمی گرانتر تمام شود. زیرا خرید برنج از کشاورز همان برنج تازه تبدیل شده است که حاوی برنج های شکسته و سنگ و سیاهی میباشد که بایستی در کارخانه سورتینگ، سورت و بوجاری شود.

خرید عمده برنج از کشاورز ایرانی

بنابراین بهتر است خرید عمده برنج شمال مستقیما از کارخانه در شمال کشور انجام دهید که بهترین گزینه برای خریداران میباشد. با خرید برنج از کارخانه، محصولی کامل الک شده و سورتینگ شده است تهیه میکنید، اما هنگامی که از کشاورز خرید کنید باید برنج را خودتان بوجار و سورت بزنید تا کاملا تمیز، یکدست و مشتری پسند شود.

این موضوع سبب می شود که هزینه حمل و نقل و دستمزد کارگاه سورت بپردازید و قیمت برنج افزایش بیابد. همچنین هزینه بسته بندی برنج در گونی دلخواهتان نیز به این هزینه اضافه میشود چرا که برنج خریداری شده از کشاورز در گونی های ۷۰ کیلویی میباشد.

یکی دیگر از مشکلات خرید برنج از کشاورز این است که کشاورزان مقداری محدود از برنج موردنظرتان را دارند و یا حتی تنوع محصولات قابل فروششان بسیار پایین میباشد و برای خرید بایستی به صورت حضوری به شمال مراجعه کرده و خرید کنید.

خرید برنج از شمال

اما زمانی که از یک تاجر یا مرکز فروش معتبر در شمال خرید کنید؛ در تمام طول سال انواع برنج شمال را با کیفیت دلخواهتان تهیه می کنید و نیاز نیست برای هر خریدی به شمال سفر کنید. این مراکز برنج مورد نظرتان را به صورت بسته بندی شده و لوکس با تضمین به شما تحویل می دهند.

فروش عمده برنج ایرانی را می توانید با خرید ۳۰۰ کیلو تا ۱ تن برنج از استان های شمالی مثل گیلان و مازندران آغاز کنید و با گذشت زمان با افزایش فروشتان، حجم خرید های خود را افزایش دهید و با قدرت بیشتری کار کنید تا سود بیشتری کسب کنید.

برای خرید برنج از شمال باید دانش خود در زمینه برنج را افزایش دهید و یا اینکه یک تامین کننده مطمئن و امین را شناسایی کنید تا برنج تقلبی و مخلوط به شما نفروشد. بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج خالص و درجه یک ایرانی بدون واسطه تجربه خرید مطمئن با قیمت مناسب را برای خریداران فراهم میکند.

قیمت عمده برنج ایرانی در شمال

خرید برنج عمده با قیمت ارزان را در فروشگاه اینترنتی برنج توسکا تجربه کنید. این مرکز با عرضه بدون واسطه برنج خالص ایرانی از شمال انواع برنج درجه یک و اصیل ایرانی را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه میکند.

قیمت عمده برنج ایرانی در شمال

تخصص ما تهیه برنج کاملا یکدست، تمیز، با بسته بندی مناسب میباشد که سبب جلب رضایت مشتریان در شهرستان ها شده است. برای اطلاع از قیمت روز انواع برنج ایرانی به صورت عمده و جزئی با مشاورین فروش توسکا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ