فروشگاه برنج نیم دانه کشت دوم فوق عطری

عرضه مستقیم برنج نیم دانه کشت دوم امراللهی در شمال کشور توسط مجموعه برنج توسکا در تناژ بالا به صورت عمده و جزئی انجام میشود. برای خرید بهترین برنج نیم دانه از فروشگاه برنج نیم دانه کشت دوم توسکا اقدام به خرید نمایید.

فروشگاه برنج نیم دانه کشت دوم فوق عطری

مرکز عرضه مستقیم برنج نیم دانه معطر کشت دوم

برنج نیم دانه معطر در فرآیند تولید برنج سفید عطری کشت دوم در کارخانه شالیکوبی تولید میشود. شالی برنج معطر همچون برنج کشت دوم پس از برداشت از شالیزار به کارخانه شالیکوبی منتقل میشود. در هنگام تبدیل شدن به برنج سفید، برنج سالم به همراه دانه های شکسته شده از خروجی خارج میشود و به صورت جداگانه بسته بندی و راهی بازار میشود.

برنج نیم دانه معطر کشت دوم در دو مدل بسته یندی میشود: ۱- برنج نیم دانه ریز (نرمه)  ۲- برنج نیم دانه درشت

این دو مدل از برنج نیم دانه عطری کشت دوم فقط از لحاظ قد و سایز با یکدیگر متفاوت هستند و هر دو نوع کاملا عطری میباشد. اما برنج های با سایز درشت تر پخت بهتری دارند بنابراین برای مصارف خانگی و تهیه پلو بهتر است به سراغ برنج نیم دانه درشت کشت دوم بروید.

مرکز عرضه مستقیم برنج نیم دانه معطر کشت دوم

همانطور که میدانید برنج کشت دوم امراللهی مازندران از پخت و عطر بسیار خوبی برخوردار است و مانند برنج های خارجی دانه بلند پس از پخت قد میکشد. از این رو بازار فروش برنج شکسته کشت دوم بسیار پررونق است چرا که از این برنج های شکسته میتوان برای مصارف خانگی استفاده نمود.

این محصول در تهیه انواع دسر، آش، شله زرد، سوپ، انواع پلو، تهیه آرد برنج در شیرینی پزی ها و قنادی ها و… مورد استفاده قرار میگیرد. اگر به دنبال خرید برنج نیم دانه عطری هستید پیشنهاد ما به شما بهترین برنج نیم دانه معطر ایرانی میباشد که برنج نیم دانه کشت دوم امراللهی مازندران است.

برای خرید برنج نیم دانه کشت دوم به صورت عمده و در تناژ بالا خرید خود را از مراکز فروش معتبر در شمال کشور انجام دهید. بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج نیم دانه عطری در شمال کشور هرگونه واسطه را از سر راه برداشته است تا مشتریان برنج شکسته ایرانی با قیمت ارزان و با اطمینان خاطر از کیفیت برنج خرید خود را انجام دهند.

خرید برنج مستقیما از کشاورز در شمال کشور چندین مزیت دارد که به شرح زیر میباشند:

  1. خریداری برنج باکیفیت و خالص
  2. خریداری برنج با کمترین قیمت بازار
  3. دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید
  4. امکان بازدید حضوری از مراکز فروش و اطمینان از صحت محصول

قیمت برنج نیم دانه کشت دوم در شمال کشور

قیمت خرید برنج کشت دوم در شمال کشور به دلیل عطر و کیفیت پخت بالاتری که نسبت به برنج کشت اول دارد، همواره بالاتر است. علاوه بر نحوه آماده سازی و بسته بندی برنج که در هر برند متفاوت میباشد نیز بر قیمت نهایی برنج موثر باشند.

با توجه به بالا بودن قیمت برنج سالم کشت دوم، قیمت برنج نیم دانه کشت دوم از سایر برنج های نیم دانه بالاتر میباشد و این امر به سبب عطر و پخت بسیار خوب این برنج میباشد. شما میتوانید با خرید برنج نیم دانه کشت دوم با قیمت ارزان تر از برنج کشت دوم امراللهی، از عطر و طعم بینظیر این برنج بهره مند شوید.

قیمت برنج نیم دانه کشت دوم در شمال کشور

بهترین زمان برای خرید برنج نیم دانه معطر با قیمت مناسب، خرید برنج در فصل برداشت میباشد. با توجه به اینکه برنج کشت دوم در آبان ماه برداشت میشود بهتر است خرید عمده برنج نیم دانه کشت دوم را در این فصل از سال (پاییز) انجام دهید چرا که با عرضه بالا در این زمان، قیمت برنج نیم دانه کشت دوم بسیار مناسب میباشد.

برای دریافت قیمت روز نیم دانه برنج کشت دوم امرللهی به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مشاورین فروش توسکا تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ