فروش برنج ریزه طارم مخصوص آرد

نرمه ی برنج طارم عطری شمال همان عطر و طعم برنج طارم درجه یک را دارد اما از لحاظ ظاهری خرد بوده و برای طبخ انواع آش خصوصا آش شله زرد و تهیه آرد برنج کاربرد دارد. بازار فروش برنج ریزه یا برنج نرمه در بازرگانی برنج توسکا در تمام طول سال فعال میباشد.

این محصول به علت قیمت بسیار مناسبی که دارد؛ میتواند هزینه طبخ بعضی از غذاها را که در پخت آن نیاز به برنج می باشد را تا حدودی کاهش دهد. معمولا در تهیه انواع سوپ، آش رشته، آش ترش و شله زرد کاربرد فراوان دارد.

فروش برنج ریزه طارم مخصوص آرد

برای تهیه برنج نیمدانه ریز یا نرمه یا ریزه بسورت شده (تمیز شده)، برنج کارخانه ای یا پالول را با استفاده از دستگاه سورتینگ کاملا تمیز و سورت میکنند. سه نوع برنج (با توجه به سایز) از آن جدا می شود که یکی از آنها نرمه برنج می باشد. در هنگام سورتینگ برنج محصولات دیگری چون نیمدانه، لاشه و دلک نیز به دست می آید.

برنج نرمه و کاربردهای آن

برنج نرمه طارم که از باکیفیت ترین برنج نیم دانه ریز ایرانی میباشد. بهتر است به جای خرید برنج خارجی بی کیفیت برنج بهتر است از برنج های نیمدانه و ریزه ایرانی استفاده کنید و از عطر و طعم بینظیر برنج ایرانی استفاده کنید.

از مهم ترین کاربردهای برنج نرمه یا نیم دانه ریز میتوان به تولید آرد برنج معطر اشاره نمود. تهیه آرد برنج معطر معمولا از برنج های عطری و خوشپخت ایرانی انجام میشود. برای مثال از نرمه برنج طارم معطر ایرانی که کاملا سورت و تمیز شده است برای تولید آرد برنج استفاده میشود تا آرد برنج معطر ایرانی تهیه شود.

برنج نرمه و کاربردهای آن

بازرگانی برنج توسکا از بزرگترین عرضه کنندگان برنج ایرانی در شمال کشور است که با تجربه چندین ساله در حوزه برنج ایرانی نظر دارد که تمامی نرمه ها برای تولید آرد مناسب نیستند. به صورت موردی تمامی نرمه های برنج های ایرانی را به آرد تبدیل کردیم و نتایج زیر را به دست آوردیم:

  1. آرد برنج کشت دوم: این نوع آرد بسیار معطر بوده و به رنگ سبز بسیار کم رنگ است.
  2. آرد برنج طارم: بسیار سفید و به رنگ استخوانی می باشد. همچنین عطر بسیار خوبی دارد.
  3. آرد برنج شیرودی: بسیار سفید و به رنگ استخوانی است ولی معطر نمی باشد.
  4. آرد برنج فجر: بسیار سفید و شفاف است و نسبتا معطر است.
  5. آرد برنج ندا: به رنگ کدر است و عطر ندارد.

موارد فوق نشان می دهد که نرمه برنج ندا برای آرد برنج مناسب نیست همچنین نرمه طارم و شیرودی و فجر اگر به آرد برنج تبدیل شوند آرد بسیار سفید و شفافی خواهند داد. گفتنی ست که آرد برنج طارم معطر و آرد برنج کشت دوم از بهترین ها میباشند.

قیمت نرمه یا نیمدانه ریز درب کارخانه

تولید نرمه برنج امری تخصصی میباشد زیرا ترکیب برخی از برنج های نرمه با انواع دیگر منجر به شکل گیری آرد برنج بسیار نامرغوب خواهد شد که در برخی تولیدی های آرد برنج انجام میشود.

ما در این مقاله سعی کردیم ابتدا برنج نرمه را به صورت دقیق معرفی کنیم، سپس با شناخت ویژگی های نرمه به آرد برنج با کیفیت مناسب دست بیابید. اما قیمت برنج نرمه جهت آسیاب بسیار مهم است.

قیمت نرمه یا نیمدانه ریز درب کارخانه

قیمت آرد برنج ایرانی در بازار نسبتا گران است اما با خرید مستقیم برنج نرمه از کارخانه می توانید با قیمت مناسب تری آن را به آرد برنج تبدیل کنید و در نهایت آرد برنج ارزان قیمت خواهید داشت.

خرید نرمه برنج با قیمت مناسب منجر به تولید آرد برنج با قیمت مناسب خواهد شد. در این میان فقط کارمزد آسیاب کردن نرمه برنج وجود خواهد داشت که تا حدود زیادی از هزینه های اضافی جلوگیری کرده اید.

مجموعه برنج توسکا با تخصص ویژه در تولید و فروش برنج ریزه یا نرمه برنج سورت شده آماده همکاری با کارگاه های تولید آرد برنج و شیرینی پزی ها و… می باشد. فروش ویژه برنج نرمه مخصوص آرد برنج با قیمت مناسب با برند توسکا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ