فروش فوق العاده برنج ریزدانه آردی

برنج ریزدانه آردی را با قیمت استثنایی از بازرگانی برنج توسکا تهیه نمایید. فروش فوق العاده ریزدانه آردی جهت استفاده در انواع دسر و شیرینی ها باعث تقاضای بالای این محصول شده است.

فروش فوق العاده برنج ریزدانه آردی

تفاوت اصلی برنج ریزدانه و نیم دانه

بسیاری از خریداران عمده و خرده برنج های ریزدانه بر سر کیفیت این محصول با فروشندگان به مشکل برمی خوردند. شاید مشتری برنج ریزدانه کیفیت خاصی از این محصول در ذهن خود داشته باشد و انتظار خرید چنین محصولی را داشته باشد. ولی در نهایت در خرید برنج دانه ریز به نیاز خود پاسخ نمی دهد. شناخت کامل نسبت به کیفیت و نوع ریزدانه برنج های ایرانی باعث می شود تا این مشکل بزرگ برطرف گردد.

تفاوت اصلی برنج ریزدانه و نیم دانه

اصولا ریزدانه ها با نیم دانه ها فرق دارند. تفاوت اصلی برنج ریزدانه و نیم دانه در سایز دانه ها می باشد. ریزدانه ها کوچکترین سایز در میان برنج های شکسته را دارند. برای همین برای تبدیل به آرد برنج از برنج ریزدانه استفاده می گردد.

تامین کنندگان برنج ریزدانه برای فروش برنج ریزدانه ابتدا باید مشخصات کامل محصول را به مشتری توضیح بدهند. سپس با شناخت کامل مشتری نسبت به محصول خرید آسان خواهد شد.

آیا برنج ریزدانه ایرانی خالص است؟

یکی دیگر از مشکلات اساسی تمامی مشتریان برنج ریزدانه بر سر خالص بودن یا نبودن آن است. اغلب تامین کنندگان برنج ریزدانه آن را به صورت ترکیبی به مشتریان عرضه می کنند. شاید آنها توانایی تفکیک انواع برنج ریزه را ندارند.

در بازرگانی برنج توسکا دو مدل از برنج ریزدانه به مشتریان معرفی و عرضه می گردد: برنج ریزدانه طارم و برنج ریزدانه پرمحصول.

برنج ریزدانه طارم بصورت صد در صد خالص و بسیار معطر به صورت تمیزشده و یکدست به مشتریان ویژه عرضه می گردد.

آیا برنج ریزدانه ایرانی خالص است؟

برنج ریزدانه پرمحصول شامل ریزدانه های برنج های پرمحصول ایرانی از قبیل برنج ندا، شیرودی و فجر می باشد. برنج ریزدانه پرمحصول بصورت کاملا تمیزشده به مشتریان عرضه می گردد ولی عطر ریزدانه طارم نسبت به عطر ریزدانه پرمحصول بیشتر است.

اگر به دنبال آرد برنج با کیفیت فوق العاده عالی هستید برنچ ریزدانه طارم به شما پیشنهاد می شود. اما اگر به دنبال خرید مقرون به صرفه هستید برنج ریزدانه پرمحصول گزینه مناسبی برای خرید می باشد.

قیمت برنج ریزدانه طارم در فروشگاه ها

با بررسی میدانی برنج ریزدانه در فروشگاه های مختلف به نتیجه مهمی دست می یابید. اغلب فروشگاه ها برنج ریزدانه را بصورت ترکیبی به مشتریان عرضه می کنند.

در بازار برنج ایرانی پیدا کردن برنج ریزدانه خالص و معطر طارم تقریبا غیرممکن است. زیرا برنج ریزدانه به واسطه سایز ریزی که دارد به راحتی با هر نوع برنج ریزدانه دیگر قابل ترکیب است.

در مجموعه برنج توسکا ریزدانه طارم به صورت تضمین شده و صد در صد خالص به دست مشتریان می رسد. زیرا در اینجا هیچ واسطه و دلالی وجود ندارد.

قیمت برنج ریزدانه طارم در فروشگاه ها

ما در مجموعه برنج توسکا نیم دانه های خالص و معطر طارم را به کمک دستگاه بوجاری الک می زنیم و بدین وسیله برنج های ریزدانه طارم را از آن جداسازی می کنیم. سپس ریزدانه خالص طارم به کمک دستگاه سورتینگ کاملا تمیز و یکدست می شود. در اخر برنج ریزدانه عطری طارم در کیسه های ۱۰ یا ۲۰ یا ۵۰ کیلویی به سفارش مشتری بسته بندی می شود.

عموما قیمت برنج ریزدانه طارم باید بصورت تقریبی معادل یک سوم قیمت برنج طارم باشد. اگر قیمت روز برنج ریزدانه طارم را می خواهید کافیست با ما تماس بگیرید.

البته برنج ریزدانه پرمحصول ارزان قیمت هم برای آرد برنج بسیار مناسب می باشد. کارگاه های شیرینی پزی برای کاهش هزینه های تولید از برنج ریزدانه پرمحصول برای ارد برنج استفاده می کنند.

فروش فوق العاده برنج ریزدانه آردی در فصول خاصی از سال صورت می گیرد. معمولا در ماه محرم و ماه رمضان تقاضای برنج ریزدانه افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ