فروش مستقیم ضایعات برنج خوراکی

برای خرید ضایعات برنج خوراکی، به صورت مستقیم از شمال کشور با ما در مجموعه توسکا تماس بگیرید تا این محصول را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

ضایعات برنج چیست؟

ضایعات برنج چیست؟

انواع برنج شکسته ایرانی شامل برنج های سفیدک، سیاهک هستند که این موارد در برنج های شکسته همچون لاشه برنج ایرانی و برنج نیم دانه ایرانی دیده میشود. این گونه از برنج ها را ضایعات برنج خوراکی میگویند.

از ضایعات برنج خوراکی برای تهیه خوراک دام و طیور و همچنین تهیه آرد برنج استفاده میشود. البته ضایعات برنج برای تهیه آرد برنج باید کاملا سفید رنگ باشد.

فرآیند تولید خوراک دام و طیور از ضایعات برنج سفید بدین صورت است که ابتدا آن را وارد دستگاه خمیرسازی میکنند و با افزودن مواد مغذی و شکل دادن به آن، خوراک دام و طیور تهیه میشود.

خریدار ضایعات برنج خوراکی

خریداران ضایعات برنج خوراکی جهت مصارف گوناگونی از این نوع برنج استفاده میکنند. قیمت مناسب این برنج سبب شده است تا خریداران زیادی را در جهت مصارف زیر داشته باشد:

۱) جهت استفاده در کارخانه آرد برنج: پس از خرید عمده ضایعات برنج خوراکی، ابتدا آن را تمیز کرده و بعد از شستن و خشک کردن آن را به آرد تبدیل می کنند.

خریدار ضایعات برنج خوراکی

۲) استفاده در شیرینی پزی ها: بسیاری از شیرینی پزی ها در سراسر ایران خواهان ضایعات برنج خوراکی هستند. زیرا آنها می توانند ضایعات برنج سفید را به آرد برنج تبدیل کرده و از آرد برای پخت انواع شیرینی استفاده کنند. لازم به ذکر است که شیرینی پزی ها ابتدا ضایعات برنج خوراکی را پاک می کنند و سپس شسته و خشک کرده و در نهایت از آن آرد درست می کنند. ضایعات برنج تمیزشده هیچ ضرری برای انسان ندارد.

۳) کارخانه تولید ماکارونی: با تبدیل ضایعات برنج سفید به آرد برنج از آن در تولید ماکارونی استفاده می کنند.

۴) کارخانه تولید خوراک دام و طیور: این کارخانه ها از ضایعات برنج خوراکی درجه دو برای تولید خوراک دام و طیور استفاده می کنند. ضایعاتی که این کارخانه ها خریداری می کنند نیازی به تمیزکاری ندارند.

قیمت ضایعات برنج خوراکی در بازار شمال

در هنگام تهیه ضایعات برنج برای عرضه به بازار، ابتدا سبوس و سنگ از دانه های نیم دانه جداسازی میشود. در نتیجه ضایعات برنج سفید بدون سنگ و سبوس وارد بازار میشود.

اگر شما صاحب کارخانه دام و طیور هستید، مسلما قیمت ضایعات برنج نیم دانه برای شما اهمیت فراوانی دارد. لازم به ذکر است که ضایعات برنج شکسته ایرانی از ارزانترین محصول از زیر شاخه های برنج ایرانی می باشد. قیمت ارزان و مقرون به صرفه این محصول به مشتری کمک می کند تا قیمت تمام شده خوراک دام و طیور حاصل شده کاهش یابد.

قیمت ضایعات برنج خوراکی در بازار شمال

در بازرگانی برنج توسکا با سورتینگ برنج های شکسته (نیم دانه و لاشه) تمامی ضایعات و سفیدک های مربوط به برنج های نیم دانه جمع آوری شده و سپس مجددا این ضایعات سورت می شوند تا سنگ و گل از آنها جدا شوند. در نهایت با بسته بندی کیسه های ۵۰ کیلویی آماده فروش می گردند.

این محصول خاص با قیمت ارزان بسیار سخت یافت می شود. فقط مراکز تخصصی فروش برنج ایرانی در شمال می توانند تامین کننده این مدل از ضایعات برنج در تناژ بالا باشند.

برای دریاقت قیمت امروز ضایعات برنج خوراکی به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ