فروش ویژه برنج نرمه معطر ایرانی

برای خرید برنج نرمه با دانه ریز به صورت عمده میتوانید به مراکز فروش برنج شمال کشور مراجعه کنید تا این محصول را در تناژ بالا تهیه کنید. بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم انواع برنج شمال به سراسر کشور به عنوان بزرگترین مرکز فروش برنج اصیل شمال شناخته میشود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش ویژه برنج نرمه معطر ایرانی

قیمت برنج نرمه معطر

برنج نرمه به دانه های بسیار ریز از برنج سفید گفته میشود که از نیم دانه برنج ایرانی جداسازی میشود. این فرآیند با استفاده از دستگاه بوجاری در کارخانه سورتینگ برنج انجام میشود.

برنج نرمه یا برنج دانه مرغی یا برنج ریز دانه به برنج ریز شده یا خرد شده از برنج ایرانی گفته میشود. برنج نرمه معطر از برنج نیم دانه معطر طارم جداسازی میشود که عطر بسیار خوبی دارد.

از برنج نرمه معطر در تهیه آرد برنج سفید عطری استفاده میشود. بنابراین در تهیه آرد برنج سفید ایرانی برای مصارف شیرینی پزی ها و قنادی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

با توجه به کم بودن میزان برنج ریزه در نیم دانه برنج ایرانی، مقدار برنج نرمه معطر در میان برنج بسیار کم خواهد بود بنابراین با توجه به تقاضای بالا برای برنج دانه مرغی یا نرمه، این محصول به میزان کمی در بازار یافت میشود.

قیمت برنج نرمه معطر

از طرفی با شروع فصل برداشت برنج ایرانی در شمال کشور این برنج به میزان بیشتری یافت شده و از قیمت مناسب تری برخوردار است. بهتر است برای خرید برنج نرمه معطر ارزان در فصل برداشت برنج یعنی مرداد ماه اقدام به خرید عمده برنج نرمه نمایید.

قیمت برنج نرمه هاشمی و طارم در مقایسه با برنج نرمه سایر برنج های ایرانی گرانتر میباشد و این امر به سبب عطری بودن نرمه برنج طارم میباشد. در کلام آخر برنج نرمه یا برنج ریزه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد که به آسانی از طریق بازرگانی برنج توسکا قابل تهیه میباشد.

برای اطلاع از قیمت روز برنج دانه مرغی عطری به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مدیرفروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خرید برنج نرمه ریز دانه

خرید برنج ریز دانه یا نرمه در شمال کشور با توجه به تولید انبوه برنج ایرانی به راحتی قابل انجام میباشد با توجه به مصارف و کاربرد برنج نرمه ایرانی در تهیه آرد برنج برای شیرینی پزی ها بیشترین مصرف این محصول برای تولید آرد برنج میباشد.

خرید برنج نرمه ریز دانه

اگر به دنبال خرید برنج نرمه با قیمت ارزان از شمال کشور هستید از طریق همین سایت و راه های ارتباطی ذکر شده با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره خرید برنج دانه مرغی را رایگان دریافت نمایید.

اگر هدف شما خرید عمده برنج نرمه در تناژ بالا است حتما بایستی قبل از تیر ماه با مجموعه ما هماهنگی های اولیه را انجام داده و سپس طبق قراردادی که بین تامین کننده و خریدار توافق شده بود برنج نرمه مورد نیاز شما تهیه و در مقصد مورد نظر به خریدار تحویل گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ