قیمت برنج استخوانی درجه یک شمال

فروش عمده با قیمت مناسب برنج استخوانی از شمال کشور برای مشتریان برنج طارم استخوانی و برنج شیرودی استخوانی به صورت اینترنتی و حضوری در بازرگانی برنج توسکا فراهم شده است.

قیمت برنج استخوانی درجه یک شمال

برنج استخوانی چیست؟

برنج استخوانی به برنج هایی که ظاهر کشیده و رنگ استخوانی دارند گفته میشود. همچنین این صفت به برنج هایی که پخت مناسبی دارند اختصاص داده میشود. برنج طارم و برنج شیرودی به دلیل دارا بودن این ویژگی ها با نام برنج طارم استخوانی و برنج شیرودی استخوانی معروفی میشوند.

در مزارع شمال کشور به ویژه استان مازندران، برنج طارم کشت میشود که برنج طارم محلی و برنج طارم هاشمی اصلی ترین آنها میباشند.

برنج استخوانی چیست؟

برنج های طارم از جمله برنج طارم سنگی، برنج طارم دیلمانی، برنج طارم دم سیاه، برنج طارم هاشمی، برنج طارم محلی و … از نظر ظاهری و پخت بسیار شبیه به هم هستند. چرا که همه آن ها از یک گونه برنج ایرانی هستند اما با توجه به نوع بذر و محل کشت با یکدیگر در عطر و طعم متفاوت خواهند بود.

برنج طارم استخوانی معطر که بهترین برنج طارم مازندران شناخته میشود، برنج طارم هاشمی معطر مازندران میباشد. این برنج برای مصارف خانگی، رستوران ها، هتل ها و آشپزخانه ها بسیار مناسب است زیرا عطر، طعم و پخت بسیار عالی دارد و تا چند روز پس از پخت کیفیت خود را حفظ میکند.

قیمت روز برنج طارم استخوانی شمال

برنج یکی از مهم ترین غلات در کشور ایران بشمار میرود. سالانه مقادیر قابل توجهی از ارقام برنج ایرانی تولید و در بازار برنج ایرانی عرضه می شوند.

برنج طارم استخوانی نیز یکی از انواع برنج های ایرانی است که به دلیل کیفیت، عطر، طعم و دانه بلند بودن طرفداران زیادی پیدا کرده است و همواره افراد زیادی به دنبال خرید برنج طارم به صورت عمده و خرده می باشند.

خرید برنج طارم استخوانی درجه یک از شمال برای خریدار برنج طارم استخوانی توسط مجموعه توسکا با قیمت مناسب فراهم شده است که مشتریان میتوانند برنج طارم اصیل شمال را به صورت عمده و مستقیما از کشاورز تهیه نمایند.

قیمت روز برنج طارم استخوانی شمال

حجم تولید سالانه و منطقه کشت برنج نیز از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت برنج طارم استخوانی درجه یک می باشد، همچنین دقت داشته باشید که قیمت برنج طارم تازه به نسبت کهنه کمتر می باشد.

بنابراین نمی توان قیمت برنج استخوانی ایرانی را به صورت ثابت بیان کرد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت روز برنج طارم، برقراری ارتباط با کشاورز و فروشنده عمده این محصول است، از این رو می توانید با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید تا از قیمت روز برنج طارم اطلاع یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ