قیمت برنج شمال در سال 1402

برای اطلاع از قیمت انواع برنج شمال میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید. خرید و فروش انواع برنج شمال به صورت مستقیم از مرکز فروش برنج توسکا قابل انجام میباشد. خریدار برنج شمال ابتدا در جهت تشخیص برنج خوب شمال باید اطلاعات کافی داشته باشد.

قیمت برنج شمال در سال 1400

شناخت انواع برنج شمال

اولین قدم در خرید برنج از شمال کشور این است که با انواع برنج اصیل ایرانی را به خوبی آشنا باشید. در استان های شمالی کشور به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مساعد و خاک حاصلخیز انواع برنج اصیل ایرانی کشت میشود.

در واقع اساسی ترین نکته در خرید برنج مرغوب ایرانی شناخت برنج خوب می باشد. تشخیص خالص بودن و مرغوب بودن دانه های برنج بسیار مهم است.

شناخت انواع برنج شمال

مثلا دانه های برنج اگر مرغوب و درجه یک باشند پس باید مشخصات زیر را داشته باشند:

  1. در نگاه اول دانه های برنج بایستی خوش رنگ و خوش تراش باشند.
  2. خوش سایز و خوش قلم باشد.
  3. خوش عطر باشد و نباید بوی انبار یا رطوبت داشته باشد.
  4. دانه های برنج نباید بندی باشد.

مشخصات فوق در دانه های برنج منجر به خلق برنج درجه یک خواهد شد.

استان مازندران به عنوان قطب اصلی تولید برنج شمالی میباشد که برنج ایرانی در دو مرحله کشت اول و کشت دوم به ثمر میرسد. برنج های کشت دوم امراللهی، برنج طارم دونوج یا چین دوم، برنج طارم هاشمی، برنج فجر سوزنی، برنج شیرودی و برنج ندا در استان مازندران کشت میشوند.

در جدول زیر انواع برنج مرغوب ایرانی را با ویژگی های متفاوت مشاهده خواهید کرد:

شناخت انواع برنج شمال

تشخیص برنج خوب شمال باعث میشود تا خریدار با خیال راحت خرید خوبی را تجربه کند. در این صورت امکان کلاهبرداری و سوء استفاده کاهش می یابد.

خرید مستقیم برنج از شمال

خرید برنج از شمال کشور همواره بهترین راه برای خرید آسان و مطمئن میباشد. بازار خرید و فروش برنج شمال در استان های شمالی به دلیل گستردگی کشاورزی در این استان در تمام طول سال پررونق میباشد.

خرید حضوری برنج شمال در مراکز فروش معتبر استان مازندران قابل انجام میباشد همچنین خرید اینترنتی برنج شمال به صورت آنلاین از طریق سایت حاضر قابل انجام میباشد تا به راحتی با مشاورین فروش توسکا ارتباط برقرار کنید.

خرید مستقیم برنج از شمال

خرید عمده برنج شمال در مراکز فروش برنج شمال درجه یک قابل انجام میباشد. فروشگاه اینترنتی برنج شمال با فروش عمده برنج شمال، انواع برنج شمالی مرغوب را به مشتریان عرضه میکند.

بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج از کشاورز این امکان را فراهم نموده است تا خریدار برنج شمال بتواند برنج خالص و درجه یک ایرانی را بدون واسطه تهیه نماید.

برای درک اینکه برنج خریداری شده به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه بوده است؛ قیمت خریداری شده برنج را ملاک قرار میدهیم. با فرض اینکه برنج کاملا خالص و درجه یک باشد آنگاه اگر به صورت مستقیم از کارخانه یا شالیکار خریداری گردد قیمت تمام شده آن نسبت به قیمت همان برنج در بازار بسیار ارزانتر خواهد بود.

قیمت روز انواع برنج شمال 1402

برای اطلاع از قیمت روز برنج شمال میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا کنید و به صورت روزانه از قیمت انواع برنج شمال مطلع شوید.

قیمت برنج با توجه به نوع برنج، نحوه بسته بندی برنج، کیفیت سورت و بوجاری برنج، میزان عطر، کیفیت پخت، طعم برنج و ماندگاری پس از پخت آن محاسبه میشود. در نتیجه قیمت برنج های کیفی از قیمت برنج های پرمحصول بالاتر است.

قیمت روز انواع برنج شمال 1400

در سال های اخیر در ایران شاهد نوسان شدید قیمت انواع برنج شمال بودیم. این تغییر قیمت ها همیشه رو به بالا بوده است.

افزایش قیمت روز انواع برنج ایرانی منجر به کاهش قدرت خرید برنج ایرانی شده است. بنابراین سرانه مصرف برنج ایرانی کاهش یافته است.

در خرید و فروش عمده برنج ایرانی مهمترین نکته بعد از کیفیت موضوع قیمت روز برنج شمال است. قیمت فروش عمده برنج ایرانی باید مقرون به صرفه باشد به طوری که خریداران عمده بتوانند با قیمت مناسب برنج ایرانی را در بازار عرضه کنند.

قیمت روز انواع برنج شمال در سال ۱۴۰۰ در سایت برنج توسکا درج شده است. در مجموعه برنج توسکا ابتدا بهترین برنج های کیفی یا پرمحصول از بهترین شالیکاران به قیمت روز خریداری می گردد. سپس برنج ها به کمک دستگاه های مدرن سورتینگ تمیز و بسته بندی می شوند.

قیمت روز انواع برنج شمال 1400

در هنگام بسته بندی برنج های ایرانی بسته بندی عموما در کیسه های نخی یا نایلونی است. قیمت برنج شمالی در کیسه های نخی نسبت به کیسه های نایلونی گران تر خواهد بود.

قیمت برنج شمال عمده را هم می توانید از مجموعه برنج توسکا دریافت نمایید. در اینجا برنج های به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست مشتری می رسد. به همین خاطر در این مجموعه انواع برنج شمال با قیمت بسیار عالی ارائه می شوند.

همیشه به خاطر داشته باشید که برنج ایرانی را از مراکز فروش معتبر خریداری نمایید. مراکزی که قابل اعتماد باشند و سابقه خوبی در فروش انواع برنج درجه یک ایرانی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ