قیمت برنج طارم بوجاری شده در کارخانه

جهت خرید و دریافت قیمت روز برنج طارم سه الکه بوجاری شده در کارخانه با مشاورین فروش برنج توسکا تماس حاصل فرمایید. تامین عمده برنج طارم اعلاء با قیمت عالی امکان پذیر است.

قیمت برنج طارم بوجاری شده در کارخانه

تفاوت طارم بوجاری شده و طارم کارخانه ای

در سال های اخیر شاهد پیشرفت چشمگیر در صنعت بسته بندی برنج ایرانی بودیم. نیاز مشتریان منجر به روی کار آمدن دستگاه های مدرن تولید و بسته بندی برنج شده است.

در قدیم شالی برنج به کمک دستگاه های سنتی تبدیل به برنج سفید می شد. در این مدل سنتی درصد برنج های شکسته نسبتا بالا بود. از طرف دیگر دانه های برنج بصورت یکدست و تمیز تراشیده نمی شد.

اما در سال های اخیر مشتریان برنج ایرانی آن مدل سنتی را نمی پسندند. مشتریان برنج شمالی دوست دارند تا برنج شمالی از لحاظ ظاهری کاملا یکدست و تمیز باشد. به همین منظور دستگاه های مجهز و مدرن بوجاری و سورتینگ بوجود امدند.

تفاوت طارم بوجاری شده و طارم کارخانه ای

دستگاه های بوجاری وظیفه الک زنی و دستگاه های سورتینگ وظیفه تمیز کردن دانه های برنج را برعهده دارند. هر کدام از این دستگاه در الک زنی و پاک کردن درجه بندی هستند. مثلا ما می توانیم طارم سه الک شده یا طارم دو الک شده را با میزان تمیزی مختلف به مشتریان عرضه کنیم.

در نتیجه تفاوت طارم بوجاری شده و طارم کارخانه ای فقط در درصد دانه های شکسته می باشد. عموما طارم کارخانه ای بصورت تک الکه و طارم بوجاری شده بصورت سه الکه می باشد.

خرید عمده برنج طارم سه الک شده

اگر به دنبال خرید برنج طارم با کیفیت بالا هستید پس باید برنج طارم سه الک شده را انتخاب کنید. طارم سه الکه از لحاظ ظاهری بدون خرد و بصورت کاملا یکدست باید باشد.

امروزه مشتریان برنج طارم به دنبال خرید برنج طارم تمیز و بدون خرد هستند که به آن برنج طارم مجلسی نیز می گویند. این مدل از طارم بصورت سه الکه و یکدست هستند.

در خرید و فروش عمده برنج طارم مازندران همیشه حرف اول را کیفیت می زند. این کیفیت برنج می تواند شامل خالص بودن، بدون خرد بودن، تمیز بودن، عطری بودن، پختی بودن و… باشد.

خرید عمده برنج طارم سه الک شده

اما مشکل اعتماد به مراکز فروش برنج ایرانی است. زیرا بسیاری از مراکز اقدام به مخلوط سازی برنج ایرانی با برنج های خارجی می کنند. پس در خرید عمده و خرده برنج کیفی طارم بسیار باید دقت شود.

برنج طارم سه الک شده توسکا حاصل دستچینی از مرغوب ترین برنج های شالیکاران مازندران است. این برنج های مرغوب طارم به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری و سپس بوجاری و بسته بندی می شود.

برنج ایرانی باید بصورت صد در صد خالص و کاملا یکدست به دست مشتری برسد. زیرا مصرف کنندگان برنج ایرانی دوست دارند عطر و طعم بینظیر برنج ایرانی را حس کنند.

قیمت برنج طارم بوجاری شده

همیشه قیمت برنج طارم بوجاری شده به ویژه برای مشتریان عمده بسیار مهم می باشد. برنج طارم بوجاری قیمت عمده خوبی باید داشته باشد تا به خوبی به فروش برسد. البته قیمت برنج طارم کارخانه ای با قیمت برنج طارم بوجاری بسیار تفاوت دارد.

برنج طارم سه الکه قیمت های مختلفی در فروشگاه های مختلف دارد. اگر بصورت میدانی فروشگاه های برنج طارم در شهرستان را بررسی کنیم به این حقیقت دست خواهیم یافت.

در این فروشگاه ها برنج طارم با کیفیت های مختلف ارائه می شود. پس انتظار قیمت طارم متفاوتی داریم. ولی مهم طارم خالص و یکدست می باشد.

قیمت برنج طارم بوجاری شده

در فروشگاه برنج طارم توسکا تمامی برنج های طارم بصورت سه الک شده و تمیز شده در بسته بندی ده کیلویی به مشتریان عرضه می گردد. تمامی برنج های از دست کشاورز به دست مشتریان می رسد. پس قیمت تمام شده برنج طارم توسکا بسیار مناسب می باشد.

شناخت ویژگی های برنج طارم اعلاء به شما کمک می کند تا خرید مطمئن و خوبی داشته باشد:

  1. در درجه اول عطر برنج طارم ملاک و معیار خوبی در خرید خواهد بود.
  2. ظاهر و قالب برنج طارم مختص به خود می باشد. البته تمامی برنج های ایرانی قالب و شکل خاص خودش را دارد.
  3. برنج طارم باید کاملا بدون خرد و بوجاری شده باشد.
  4. برنج طارم باید کاملا تمیزشده باشد.
  5. بسته بندی شکیل در فروش برنج طارم تاثیرگذار است.

لازم به ذکر است که دقت شود حتما برنج طارم بوجاری شده را از مراکز فروش مطمئن خریداری کنید تا بهترین کیفیت برنج طارم را با قیمت عالی تهیه کرده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ