قیمت برنج طارم دونوج مازندران

انواع برنج ایرانی در شمال کشور به دو روش کشت میشوند که به برنج های حاصله از این دو روش با نام های برنج کشت اول و برنج کشت دوم یا برنج چین دوم (دونوج یا راتون) شناخته میشوند.

قیمت برنج طارم دونوج مازندران

معرفی برنج وحشی دونوج

در استان های شمالی کشور و به ویژه استان مازندران کشاورزان برنجکار در مناطق پرآب و خوش آب و هوا به صورت کشت اول و کشت دوم اقدام به کشت برنج میکنند. با شروع فصل بهار زمین های زراعی آماده سازی شده و در اردیبهشت ماه برنج کشت اول انجام میشود.

برنج های کشت اول از بذر برنج های زودرس تهیه میشوند چرا که با برداشت زودتر این برنج کشاورزان قادرند که برنج کشت دوم رو کشت نمایند. در نتیجه بذر برنج های کشت اول از برنج های طارم، برنج امراللهی و بهنام یا بینام تهیه میشود.

معرفی برنج وحشی دونوج

پس از برداشت برنج کشت اول طارم از مزارع در مردادماه، برنج کشت دوم به دو روش قابل انجام میباشد. به صورت چین دوم (دونوج) یا کشت دوم.

کشت دوم برنج طارم کاملا مشابه با برنج کشت اول انجام میشود. با این تفاوت که یکماه قبل از برداشت کشت اول، بذر برنج برای کشت دوم آماده سازی شده و پس از برداشت برنج کشت اول شالیزار شخم زده شده و عملیات نشاکاری برنج کشت دوم طارم انجام میشود.

در کشت برنج دونوج، پس از برداشت برنج کشت اول، شالیزارها آبیاری شده و برنج دونوج از جوانه زدن ساقه های خشکیده برنج کشت اول پدید می آیند.

برنج دونوج طارم با نام برنج وحشی دونوج نیز شناخته میشود که کیفیت بسیار بالایی نسبت به برنج کشت اول طارم دارد. این تفاوت در کیفیت با بررسی عطر و طعم برنج ها کاملا مشهود میباشد.

سفارش خرید برنج طارم چین دوم

خرید برنج دونوج طارم در استان مازندران به صورت عمده و جزئی در بازرگانی برنج توسکا قابل انجام میباشد. تهیه انواع برنج کشت دوم و دونوج ایرانی به صورت خالص و مستقیما از کشاورز در این مجموعه انجام میشود.

خریدار برنج طارم دونوج برای تهیه این برنج در شهرستان ها با شناخت کافی از این برنج باید اقدام به خرید نماید از طرفی اگر خرید خود را از مراکز معتبر در شمال و به ویژه استان مازندران انجام دهد با اطمینان کامل از خالص بودن و کیفیت بار اقدام به خرید مینماید.

سفارش خرید برنج طارم چین دوم

بازرگانی برنج توسکا شالی برنج طارم دونوج خوشپخت را مستقیما از کشاورزان روستای پهناب تهیه کرده و در کارخانه شالیکوبی اقدام به تهیه برنج سفید دونوج مینماید. پس از این فرآیند در کارخانه سورتینگ، برنج ها کاملا سورت، بوجاری و بسته بندی میشوند.

سفارش خرید برنج طارم راتون در این مجموعه در گونی های ۱۰، ۲۰ و ۵۰ کیلوگرمی قابل انجام میباشد.

قیمت عمده برنج دونوج در مازندران

در بازار فروش برنج دونوج طارم، قیمت این محصول در مقایسه با قیمت برنج طارم کشت اول کمی گرانتر میباشد. این امر به سبب کیفیت بالای این برنج در عطر و پخت میباشد. با خرید عمده برنج دونوج طارم میتوانید برنج طارم چین دوم را با قیمت ارزان تری تهیه نمایید.

قیمت عمده برنج دونوج در مازندران

برای اطلاع از قیمت روز برنج طارم چین دوم میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مشاورین فروش توسکا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ