قیمت برنج نیم دانه ایرانی در شمال

برای خرید برنج نیمدانه ایرانی بهتر است به دنبال مراکز فروش برنج نیمدانه شمال کشور بروید تا این محصول را به صورت عمده تهیه نمایید. همچنین قیمت برنج نیم دانه ایرانی در این مراکز با دلیل عرضه مستقیم از کشاورز به مشتری بسیار مناسب خواهد بود.

قیمت برنج نیم دانه ایرانی در شمال

خرید برنج نیم دانه ایرانی در بازار شمال

برنج نیم دانه ایرانی کاربرد بسیار زیادی دارد. بخاطر همین موضوع فروش برنج نیم دانه بسیار بالاست. تقاضای بالای برنج نیم دانه شمال بخاطر مصارف در موارد زیر می باشد:

۱٫ مصارف و طبخ خانگی

۲٫ تهیه ارد برنج

۳٫ پخت اش و شله زرد و فرنی و سوپ و …

یکی از مهمترین پارامترها در خرید عمده برنج نیم دانه ایرانی در بازار شمال پارامتر عطر برنج است. برنج نیمدانه معطر باید باشد. مثلا برنج نیمدانه طارم عطری است.

خرید برنج نیم دانه ایرانی در بازار شمال

بهترین برنج نیمدانه عموما از همین برنج طارم بدست می اید. البته نیمدانه برنج کشت دوم در رتبه نخست بهترین نیمدانه های معطر شمال قرار دارد. اما مقدار آن در بازار بسیار کمیاب است.

در خرید و فروش برنج نیم دانه شمال حتما به خالص بودن برنج دقت کنید. البته تشخیص این موضوع کار واقعا دشواری است. زیرا برنج های شکسته شده هستند و تشخیص اینکه این برنج شکسته از طارم است یا برنج های پرمحصول کار بسیار پیچیده و سختی است.

پارامتر بعدی در خرید برنج نیمدانه عطری شمال سایز برنج نیم دانه است. برنج نیمدانه نباید ریز باشد. باید به درستی بوجاری شده باشد تا ریزه ها یا نرمه ها از آن جداسازی شده باشند. برنج نیمدانه ایرانی باید یکدست و درشت باشد.

و نکته اخر در خرید برنج نیمدانه شمال تمیزی بار است. در خرید عمده نیمدانه حتما به تمیز بودن دانه های برنج توجه داشته باشید.

فروش برنج نیم دانه با قیمت ارزان

در بخش قبلی در مورد پارامترهای خرید عمده و خرده برنج نیم دانه شمال بحث کردیم. اما جدا از کیفیت دانه های برنج پارامتر قیمت در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

خریداران عمده برنج نیم دانه ایرانی در بازار شمال همیشه به دنبال خرید نیم دانه با قیمت ارزان هستند. اما چگونه مرکز فروش برنج نیم دانه ایرانی در شمال می تواند بهترین برنج نیم دانه ایرانی را با قیمت عالی عرضه کند؟

دقت داشته باشید که منشا برنج نیم دانه در کارخانه های شالیکوبی یا انبار کشاورزان یا انبار تاجران است. برنج نیم دانه یا توسط کشاورز به انبار خودش انتقال می یابد یا توسط کشاورز به کارخانه دار یا تاجران فروخته می شود.

فروش برنج نیم دانه با قیمت ارزان

قیمت برنج نیم دانه شمالی زمانی ارزان خواهد بود که بدون واسطه از انبارهای شمال به دست مشتری برسد.

در مجموعه برنج توسکا ابتدا نیم دانه های خالص و معطر طارم از کشاورزان روستا خریداری و سپس به کارخانه های سورتینگ انتقال می یابد. در کارخانه سورتینگ نیم دانه ها را ابتدا بوجاری می زنیم. یعنی تمام ریز دانه ها و سبوس از نیم دانه ها جدا می شوند. در اینجا نیم دانه درشت و یکدست حاصل می گردد.

سپس نیم دانه های درشت وارد دستگاه سورتینگ می شود. در اینجا تمامی دانه های ناسالم از قبیل سنگ، گل، دانه های رنگی و … جداسازی می شوند. در نهایت نیم دانه درشت، یکدست و تمیزشده در کیسه های ۱۰ یا ۲۰ کیلوگرمی بسته بندی می شود.

عکس برنج نیم دانه سورت شده را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. دانه های برنج کاملا یکدست و تمیزشده می باشند.

فروش برنج نیم دانه با قیمت ارزان

قیمت روز برنج نیم دانه ایرانی در شمال را از مجموعه توسکا می توانید بصورت روزانه دریافت کنید تا از روند افزایشی یا کاهشی قیمت برنج نیم دانه باخبر گردید

برای خرید برنج نیم دانه تضمینی و خالص حتما به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید تا با خیال آسوده خرید مطمئنی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ