قیمت و خرید برنج ایرانی از شمال

امروزه برای خرید برنج ایرانی اگر به فروشگاه‌ های مختلف سر بزنید. با اسامی و برند های متنوع از برنج ایرانی رو به رو می‌شوید. بنابراین برای خرید برنج بایستی دانش خود را در حوزه برنج ایرانی افزایش دهید تا در میان انبوهی از تنوع برنج، سرگردان نشوید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت و خرید برنج ایرانی از شمال

قیمت خرید برنج ایرانی

قیمت انواع مختلف برنج به عواملی مثل برنج بوجاری شده یا نشده، زمان خرید برنج، نوع و منطقه کشت آن بستگی دارد. برنج‌ های توسکا از مرغوب‌ ترین برنج‌ های ایرانی انتخاب شده و بوجاری شده و تمیز می‌ باشند.

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت برنج ایرانی، عرضه و تقاضا میباشد. در مرداد ماه و شهریور ماه که همزمان با فصل برداشت برنج در شمال کشور میباشد، عرضه برنج ایرانی به نسبت زیاد میشود و این امر سبب کاهش قیمت برنج در بازار خواهد شد.

قیمت خرید برنج ایرانی

بنابراین بهترین زمان برای خرید برنج ایرانی با قیمت ارزان در زمان اوج عرضه برنج به بازار می باشد. یعنی بهتر است در فصل برداشت برنج در شمال اقدام به خرید برنج تناژ بالا کنید.

برای اطلاع از قیمت روز برنج ایرانی میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید و یا با مدیرفروش این مجموعه تماس بگیرید.

خرید برنج تناژ بالا شمال

با توجه به اینکه برنج های ایرانی همگی از یک منطقه و از یک مزرعه برداشت نمیشوند؛ گفتنی ست که ممکن است کیفیت یک نوع برنج از دو مزرعه با یکدیگر متفاوت باشد. از این رو کیفیت برنج با توجه به پخت و عطر آن بررسی میشود.

با خرید برنج ایرانی از کشاورز به صورت مستقیم می توانید در هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی کنید، در واقع با حذف واسطه، احتیاجی به پرداخت هزینه های جانبی ندارید و می توانید خرید عمده برنج مورد نیاز خود را با قیمت واقعی انجام دهید.

خرید برنج تناژ بالا شمال

برای خرید تناژ بالا برنج ایرانی به صورت عمده میتوانید خرید خود را به صورت مستقیم از مرکز فروش برنج شمال انجام دهید. خرید و فروش برنج شمال در بازرگانی برنج توسکا به صورت عمده و جزئی برای مشتریان فراهم شده است.

مجموعه توسکا به شما پیشنهاد میدهد تا قبل از خرید عمده برنج ایرانی، خریدار برنج ایرانی بسته نمونه برنج را دریافت کرده تا بررسی کیفیت و خالص بودن برنج، تایید نمونه بار ثبت سفارش در تناژ بالا را انجام دهد تا از کیفیت برنج اطمینان یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ