لیست قیمت روز برنج شمال در سال 1402

با مطالعه این مقاله در می یابیم که قیمت برنج شمال در سال 1402 چقدر با افزایش قیمت رو به رو شده است. همچنین لیست قیمت روز انواع برنج شمال 1402 از طریق همین سایت برای شما قابل دریافت است.

لیست قیمت روز برنج شمال در سال 1400

میزان افزایش قیمت برنج در سال 1402

هرساله در شمال ایران با شروع برداشت برنج ایرانی شاهد افزایش یا کاهش قیمت میباشیم. اصولا تمامی تاجران و خریداران در فصل برداشت برنج ایرانی انتظار کاهش قیمت برنج را دارند. اما این موضوع همیشه صادق نیست.

در سال 1402 با شروع برداشت برنج نو طارم و برنج های پرمحصول شاهد افزایش تقریبی ۵۰ درصدی قیمت برنج نسبت به سال 1401 بودیم. علت این افزایش قیمت برنج شمال میتواند موارد زیر باشد:

  1. افزایش چشمگیر هزینه های اولیه شالیکاری از قبیل افزایش قیمت کود، سم، دستمزد کارگران و…
  2. تورم بسیار بالا در سال 1401 و 1402

میزان افزایش قیمت برنج در سال 1400زمانیکه هزینه های اولیه تولید برنج شمال افزایش می یابد، این هزینه ها با افزایش قیمت جزئی برنج جبران خواهد شد. ولی زمانیکه هزینه های اولیه تولید برنج و تورم به صورت توام افزایش می یاید قیمت برنج به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.

قیمت خرید برنج درجه یک شمال از کشاورز

تمامی خریداران برنج ایرانی به ویژه خریداران عمده مایلند برنج را به صورت مستقیم و بدون واسطه از شالیکاران خریداری کنند. علت این امر کاملا مشخص است.

خرید برنج درجه ۱ شمال از کشاورز باعث میشود تا خیال مشتری نسبت به خالص بودن برنج ایرانی آسوده باشد. علاوه بر این حذف واسطه ها در معامله منجر به کاهش چشمگیر قیمت تمام شده برنج خواهد شد.

قیمت خرید برنج درجه یک شمال از کشاورز

مقایسه قیمت برنج درجه یک شمال در سال 1401 و 1402 نشان میدهد که قیمت برنج شمال در سال 1402 افزایش داشته است.

برای اینکه بتوانید بدون واسطه و به صورت مستقیم برنج درجه یک شمال را از کشاورز تهیه کنید، میتوانید با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت روز انواع برنج شمال در سال 1402 در همین سایت در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به افزایش قیمت برنج درجه ۱ در سال 1402 بسیاری از مشتریان توان خرید برنج ایرانی را ندارند. حداقل اینکه میزان مصرف برنج ایرانی نسبت به سال های قبل کاهش داشته است.

پیشنهاد میکنیم با بودجه کمتر برنج های شکسته ایرانی را با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب از مجموعه برنج توسکا تهیه کنید. طعم و عطر برنج معطر ایرانی را با هزینه کمتر و انواع برنج شکسته ایرانی تجربه کنید.

در مجموعه برنج توسکا لیست قیمت برنج ایرانی به روز می باشد. این لیست قیمت را به صورت روزانه میتوانید از طریق همین سایت دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ