مرکز تولید برنج نیم دانه عطری

معمولا مرکز تولید برنج نیم دانه عطری در شمال کشور است چون آب و هوای آن برای کاشت برنج بسیار مناسب است. خیلی ها این برنج ها را از آنجا به صورت عمده تهیه کرده و به سراسر شهرها و حتی خارج از کشور هم ارسال می کنند. هر چه قدر تقاضا برای خرید بالا رود تولید هم بیشتر می شود و کشاورزان اگر این برنج ها را به صورت عمده بفروشند خیلی به نفعشان تمام خواهد شد.

مرکز تولید برنج نیم دانه عطری

فواید برنج نیم دانه عطری چیست؟

فواید برنج نیم دانه عطری چیست؟ برنج نیم دانه اعلاء و عطری فواید زیادی دارد که ما مختصری از آنها را شرح خواهیم داد. برنج نیم دانه از نظر خواصی هیچ فرقی با برنج سالم ندارد و همان قدر انرژی زا است. این برنج ها پر از ویتامین B۱ هستند و می توانند قند خون بدن را تنظیم کنند.

طبیعت برنج نیم دانه سرد می باشد و وقتی خانم ها آن را به صورت کته درست کنند خیلی برای آقایان مفید است چون اسپرم های آنها را بالا می برد. همچنین خوردن این نوع برنج روی پوست تاثیر به سزایی می گذارد و آن را شفاف و درخشان می کند.

مصرف برنج برای کسانی که از کمبود خواب رنج می برند خیلی مفید بوده و خواب آور است. همچنین رفع کننده تشنگی می باشد. علاوه بر اینها می توان از آب برنجی که قبلا خیس گرده اید هم بهره برده و برای درمان کردن اسهال از آن استفاده کنید. حتی این آب برای قطع کردن قاعدگی خانم ها هم بسیار مفید می باشد.

قیمت برنج نیم دانه عطری اعلا

قیمت برنج نیم دانه عطری اعلا قیمت برنج نیم دانه عطری اعلاء هر روز در حال تغییر است و نمی توان قیمت ثابتی برایش تعیین کرد. ولی اگر این برنج ها را به صورت عمده از خود کشاورز مستقیم خریداری نمایند ارزان تر برایشان تمام می شود و می توانند برای فروش مقداری سود رویش بکشند و به متقاضیان آن را ارائه نمایند.

البته باید توجه داشت که کیفیت برنج ها در تعیین قیمت خیلی موثر است همیشه برنج مرغوب را گرانتر از بقیه برنج ها می فروشند. برنجی که از عطر و بوی خوبی برخوردار باشد از نظر قیمتی ارزش بالایی خواهد داشت‌.

در قیمت برنج ها از دست کشاورز تا وقتی به دست خریدار برسد هزار جور تغییر در آن روی می دهد. خیلی ها برنج نیم دانه ایرانی را به کشور های خارجی که خواستار خرید آن هستند صادر می کنند و از این راه ارز آوری خوبی برای کشورمان دارند. البته باید برنجی را که صادر می کنند از تمامی شرایط صادرات مثل کیفیت و بسته بندی مناسب برخوردار باشد تا بتواند از گمرک رد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ