مرکز خرید و فروش عمده شالی شیرودی در مازندران

استان مازندران به عنوان بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده شالی شیرودی شناخته می شود. برای خرید عمده شالی شیرودی با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید و فروش عمده شالی شیرودی در مازندران

مشخصات شالی شیرودی درجه یک

استان مازندران به عنوان قطب تولید برنج شیرودی می باشد. هر ساله کشاورزان زیادی اقدام به کاشت و برداشت برنج شیرودی می کنند.

برنج شیرودی عموما در برج ۶ و ۷ برداشت می شود. یعنی تقریبا ۱ ماه بعد از برداشت برنج طارم، برداشت برنج شیرودی آغاز می شود.

اگر شالی شیرودی درجه یک باشد مشخصا محصول بهتری می دهد. این بدان معنا است که برنج سفید شیرودی حاصل شده از لحاظ کیفی و کمی بسیار عالی خواهد بود.

مشخصات شالی شیرودی درجه یک

بذر شیرودی یا شالی شیرودی شامل دو لایه (پوسته) است؛ لایه نازک داخلی که همان سبوس برنج است و لایه ضخیم خارجی که همان شلتوک برنج می باشد.

شالی شیرودی درجه یک باید کاملا زرد رنگ، بدون قارچ و کرم زدگی، بدون بوی رطوبت و… باشد.

این مشخصات در خرید عمده شالی شیرودی بسیار حائز اهمیت است. تاجران حرفه ای در خرید عمده شالی شیرودی علاوه بر موارد فوق یک نکته مهم دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

ابتدا پوسته خارجی برنج (شلتوک) را با ناخن از دانه سفید برنج جداسازی می کنند. سپس کیفیت دانه سفید را از لحاظ عطر، سایز و ظاهر مورد بررسی قرار می دهند.

مراکز خرید و فروش عمده شالی برنج شیرودی

در نقاط مختلف استان مازندران مراکز خرید و فروش مختلف برنج و شالی شیرودی یافت می شود‌. برخی معتبر و برخی غیرمعتبر هستند. هدف شناسایی مراکز فروش عمده شالی شیرودی هستند که کاملا معتبر و قابل اطمینان باشند.

بازرگانی برنج توسکا واقع در شهرستان جویبار از مراکز عمده فروش شالی درجه یک شیرودی است. ما در فصل برداشت برنج در مازندران اقدام به خرید عمده شالی شیرودی می کنیم. خرید مستقیم شالی های درجه یک شیرودی از کشاورزان باعث کاهش قیمت شالی ها برای مشتری ها می گردد.

علاوه بر اینکه در فصل برداشت بصورت عمده شالی شیرودی موجود است. در فصول دیگر سال ما توانایی تامین عمده شالی شیرودی را داریم. اگر قیمت روز شالی شیرودی را می خواهید کافیست با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

مراکز خرید و فروش عمده شالی برنج شیرودی

تاجران حرفه ای برنج شیرودی جهت کاهش قیمت تمام شده برنج شیرودی، ابتدا شالی های ممتاز شیرودی را از مجموعه ما خریداری و سپس اقدام به برنجکوبی می کنند. این پروسه از صفر تا صد (از خرید شالی تا تبدیل به برنج سفید) توسط مجموعه برنج توسکا برای شما مشتریان انجام خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ