مرکز فروش برنج شیرودی استخوانی

برنج شیرودی استخوانی یکی از بهترین محصولاتی است که از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رسد. این محصول بعد از برداشت به مراکز فروش ارسال می شود. خرید مستقیم این محصول به صرفه تر است و به نفع مشتریان می باشد. زیرا واسطه ها حذف می شود و قیمت ها کاهش پیدا می کند.

مشخصات برنج شیرودی استخوانی

برنج شیرودی شمال یکی از بهترین محصولاتی است که خواص بسیار زیادی دارد. برنج شیرودی در بین اکثر افراد طرفدار دارد. فروشگاه اینترنتی ما قصد دارد شما را با مشخصات بارز برنج شیرودی آشنا کند تا شما مشتریان عزیز به بهترین نحو محصول خود را خریداری کنید.

مشخصات برنج شیرودی استخوانی

برنج شیرودی طعم بی نظیری دارد و بوی آن فوق العاده عالی می باشد. برنج شیرودی در اصل، در شمال کشت می شود و سپس در استان های مازندران، آمل و چالوس توسط تولید کنندگان ایرانی کشت می شود.

این نوع برنج رنگ استخوانی و تقریبا سفید دارد. این نوع برنج یکدست است و طول دانه های آن بلند و کشیده است. برنج شیرودی همانند برنج های دیگر طبع سردی دارد. به همین دلیل بهتر است در هنگام پختن کمی سیر شمال اضافه کنید و یا می توانید هل بریزید. البته به طوری باشد که طعم برنج را عوض نکند.

هرچند که این نوع برنج ماندگاری بالایی دارد، اما نسبت به دیگر ارقام برنج قیمت کمتری دارد. این محصول برای مجالس بسیار مناسب است. برنج شیرودی تراریخته است و قد بلندی دارد و زودرس است.

قیمت برنج شیرودی استخوانی شمال

برنج شیرودی جزء آن دسته محصولاتی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و طعم آن بی نظیر است. این محصول در فروشگاه اینترنتی ما موجود است و فروشگاه ما خدمات زیادی را برای مشتریان خود ارائه می دهد و جزء فروشگاه های پر فروش می باشد. زیرا کاملا معتبر است و شما مشتریان می توانید با اطمینان از سایت ما خرید کنید.

قیمت برنج شیرودی استخوانی شمال

خرید از فروشگاه ما فواید زیادی را به دنبال دارد. برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بهترین محصول را در بهترین کیفیت خریداری کنید.

این محصول قیمت مشخصی ندارد و قیمت آن به عوامل مختلفی مانند کیفیت محصول، نحوه خرید، شرکت تولید کننده، برند تولید کننده بستگی دارد. همچنین وزن، نوع بسته بندی بر قیمت برنج شیرودی تاثیر می گذارد.

امروزه میزان تقاضا برای خرید افزایش پیدا کرده است و باعث شده قیمت ها تغییر کنند. همچنین دو عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت ها تورم و نوسانات ارزی می باشد که باعث کاهش و افزایش قیمت ها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ