مرکز فروش برنج طارم پهناب

بازرگانی برنج توسکا به عنوان مرکز فروش عمده برنج طارم پهناب در شمال کشور، انواع برنج طارم ایرانی در این مجموعه به صورت خالص از کشاورزان نمونه این روستا تهیه میشود. برای اطلاع از نحوه خرید برنج طارم جویبار به صورت عمده میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه نمایید.

مرکز فروش برنج طارم پهناب

قیمت برنج طارم معطر جویبار

اولین فاکتور مهم پس از کیفیت برنج، قیمت برنج میباشد که با توجه به کیفیت برنج محاسبه میشود. این فاکتور همه ساله در فصل برداشت برنج قیمت گذاری میشود. با گذشت زمان قیمت برنج طارم بالاتر رفته و در محدوده مشخصی تغییر میکند که این فرایند به دلیل تغییرات در میزان عرضه و تقاضای بازار برنج شمال میباشد.

برنج طارم معطر پهناب به دلیل کیفیت بسیار خوب، عطر و طعم عالی و دانه بلند بودن از با کیفیت ترین برنج های ایرانی محسوب میشود. بنابراین از قیمت بالایی نسبت به سایر برنج ها برخوردار میباشد.

روستای پهناب واقع در شهرستان جویبار از توابع استان مازندران میباشد که به دلیل دارا بودن آب فراوان و خاک حاصلخیز بهترین مراتع برای کشت برنج مرغوب ایرانی را دارا میباشد. برنج طارم محلی و برنج طارم هاشمی از انواع برنج طارم با کیفیت ایرانی میباشند که به صورت کشت اول و کشت دوم در این روستا کشت میشود.

قیمت برنج طارم معطر جویبار

در مجموعه برنج توسکا برنج طارم عطری به صورت مستقیم از کشاورزان زحمتکش و نامی روستای پهناب تهیه میشود. عرضه مستقیم و بدون واسطه برنج طارم پهناب سبب شده تا این محصول با قیمتی استثنایی به دست مشتریان برسد.

برای خرید برنج طارم معطر جویبار با قیمت ارزان تر این امکان را برای شما به وجود آورده ایم تا برنج طارم تک الکه را تهیه نمایید. این برنج در مقایسه با برنج طارم سه الکه صادراتی قیمتی مناسب تر دارد. تفاوت برنج طارم تک الکه و سه الکه فقط در میزان درشتی برنج میباشد. در هر دو حالت برنج خالص، یکدست و تمیز به مشتریان ارائه میشود.

بازرگانی برنج توسکا با سابقه چندین ساله در خرید برنج از کشاورز و ارائه مستقیم آن به مشتری آماده همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی میباشد تا بتواند با قیمت رقابتی برنج خالص و ناب ایرانی را به مشتریان عرضه کند.

نحوه خرید برنج طارم عطری پهناب

در مجموعه برنج توسکا نحوه خرید عمده طارم عطری پهناب به این صورت است که یک مشتری، تاجر، صاحب رستوران، فروشگاه، مغازه دار، بنکدار و… می تواند در تناژ بالا با خیال آسوده طارم معطر شمال تهیه کند به طوری که استرس کمبود جنس برنج در طول سال را نداشته باشد البته قیمت برنج در خرید عمده یک فاکتور اساسی به حساب می آید.

نحوه خرید برنج طارم عطری پهناب

از مهم ترین فاکتور ها در زمان خرید برنج طارم شمال برای مشتریان این است که:

اولا تامین کننده ای باید یافت شود که کاملا قابل اعتماد باشد تا برنج خالص به دست مشتری برساند.

دوما تامین کننده باید قادر به تامین برنج در تناژ بالا در کل طول سال باشد.

سوما تامین کننده بایستی برنج را بصورت مستقیم از کشاورز به مشتری عرضه کند تا قیمت تمام شده برنج برای مشتری در کف قیمتی بازار قرار بگیرد.

باعث افتخار ماست که توانسته ایم در مجموعه برنج توسکا برای مشتریان برنج طارم محلی مازندران شرایط فروش آسان و قابل دسترس را در تمام طول سال با خیالی آسوده فراهم آوریم تا تجربه خرید مستقیم از کشاورز برای مشتریان فراهم شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ