مرکز فروش برنج لاشه طارم عطری

امکان خرید و فروش عمده انواع برنج لاشه طارم عطری شمال به صورت عمده و جزئی در بازرگانی برنج توسکا برای خریدار برنج شکسته ایرانی فراهم شده است. برنج سرلاشه و لاشه طارم به صورت خالص و کاملا سورت شده با قیمت مناسب در مجموعه برنج توسکا به مشتریان عرضه میشود.

مرکز فروش برنج لاشه طارم عطری

کارخانه تولید برنج لاشه طارم

با شروع فصل برداشت برنج طارم در شمال کشور، شالی برنج طارم از شالیزارها برداشت میشود و سپس به کارخانه سورتینگ منتقل میشود. با توجه به کیفیت شالی برداشت شده و نحوه تبدیل شالی به برنج سفید، دانه های برنج در هنگام تبدیل اندکی شکسته و خرد میشوند.

برای تهیه برنج یکدست و یک قد بایستی برنج سفید با استفاده از دستگاه بوجاری شده و دانه های یک اندازه به صورت جداگانه بسته بندی شوند. برنج سرلاشه، برنج لاشه، برنج نیم دانه و نرمه یا برنج ریزه از انواع برنج شکسته ایرانی میباشند که به صورت جداگانه از برنج سالم بسته بندی میشوند.

کارخانه تولید برنج لاشه طارم

برنج لاشه طارم معطر به دانه های سر شکسته و لب پریده از برنج طارم گفته میشود که حاوی ۵ تا ۱۰ درصد برنج سالم میباشد. این برنج از عطر و طعم کاملا مشابه با برنج طارم برخوردار است و پخت بسیار خوبی دارد.

بیشترین میزان عرضه برنج لاشه طارم در شمال کشور و کارخانه های سورتینگ برنج میباشند. از این رو اگر قصد خرید عمده لاشه برنج طارم با قیمت مناسب و در تناژ بالا را دارید بهتر است به مراکز فروش برنج لاشه طارم در شمال کشور مراجعه کنید تا برنج لاشه خالص طارم را با اطمینان خاطر تهیه کنید.

بازرگانی برنج توسکا از بزرگترین مرکز خرید عمده لاشه برنج طارم عطری در شهرستان جویبارِ استان مازندران با فروش مستقیم برنج لاشه طارم از کشاورز و به صورت مستقیم از شالیکار توانایی تهیه برنج لاشه به صورت عمده و در تناژ بالا را دارد.

فروش عمده و جزئی برنج لاشه طارم از طریق همین سایت برای شما خریداران میسر شده است؛ شما میتوانید این برنج ایرانی با کیفیت  را در کیسه های ۱۰، ۲۰ و ۵۰ کیلوگرمی خریداری کرده و از خالص بودن محصول مطمئن باشید.

🔹 خریدار برنج لاشه طارم عطری از شمال کشور با خرید این محصول مزیت های زیر را برای خود به ارمغان می آورد:

۱- عطر و طعم خوب برنج طارم را با قیمت ارزانتری تجربه میکند.

۲- خرید برنج لاشه به صورت خالص و تضمینی انجام میشود.

۳- برنج لاشه طارم بدون واسطه و با ارزانترین قیمت به مشتریان عرضه میشود.

قیمت برنج لاشه طارم معطر

لاشه طارم معطر شمال پس از جداسازی از برنج سالم به صورت جداگانه بسته بندی شده و به بازار فروش برنج عرضه میشود. قیمت برنج لاشه طارم عطری تقریبا با قیمت برنج سرلاشه طارم عطری یکسان میباشد و این دو نمونه برنج فقط در میزان درصد برنج سالم که در آن موجود است با یکدیگر تفاوت دارند.

قیمت کلی برنج لاشه طارم با توجه به میزان درشتی و تمیزی بار، میزان عطر و پخت برنج، نحوه بسته بندی و… تعیین میشود. این برنج همانند برنج سالم طارم خوش عطر و خوشپخت میباشد و برای مصارف خانگی و تهیه انواع پلو بسیار مناسب و مقرون به صرفه میباشد.

قیمت برنج لاشه طارم معطر

با این تفاسیر در میان انواع برنج شکسته ایرانی برنج لاشه طارم هاشمی مازندران از مرغوب ترین و خوشپخت ترین برنج های شکسته ایرانی میباشد که در تمام فصول سال در بازار برنج شمال موجود و قابل تهیه میباشد.

عمده فروشی برنج لاشه طارم شمال در استان مازندران این محصول را مستقیما از کشاورزان روستایی تهیه کرده و به صورت کاملا تخصصی سورت، بوجاری و بسته بندی میکنند. بهتر است برای خرید لاشه برنج طارم در شمال کشور از مراکز فروش مطمئن در استان های شمالی اقدام به خرید کنید.

مجموعه توسکا برنج شکسته طارم را به صورت خالص و با کیفیت بالا با ضمانت اصالت محصول به مشتریان عرضه میکند و این افتخار را دارد تا این محصول کیفی و خوشپخت ایرانی را در تناژ بالا به مشتریان عرضه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ