مصارف و کاربرد برنج نرمه ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید برنج نرمه ایرانیمصارف اصلی برنج نرمه

در این مقاله کاربردها و مصارف اصلی برنج نرمه ایرانی شرح دادیم. از مهم ترین کاربرد های این برنج ریزدانه برای تولید آرد برنج میباشد.

مصارف و کاربرد برنج نرمه ایرانی

نحوه تولید برنج نرمه ایرانی

برنج نرمه در واقع همان برنج نیمدانه است. با این تفاوت که سایز ریزتری دارد. در قدیم بخاطر اینکه برنج نرمه اغلب برای خوراک طیور استفاده میشد به آن برنج دانه مرغی هم میگفتند.

نیمدانه های ریز هم در کارخانه برنجکوبی و هم در کارخانه سورتینگ تولید می شوند. در کارخانه برنجکوبی هنگام تبدیل شالی به برنج، یکی از خروجی های دستگاه مربوط به برنج نرمه نیز می باشد.

نحوه تولید برنج نرمه ایرانی

در کارخانه سورتینگ هنگام بوجاری برنج لاشه یا نیمدانه، یکی از خروجی های دستگاه بوجاری می تواند برنج نرمه باشد. پس تهیه برنج نرمه فقط از کارخانه داران یا تاجران شمالی میسر خواهد بود.

مصارف اصلی برنج نرمه

موجودی برنج نرمه همیشه در بازار کم می باشد. زیرا به صورت تقریبی تنها ۱ درصد از برنج ایرانی را نرمه تشکیل می دهد. از طرفی دیگر بخاطر مصارف گوناگون برنج نرمه این کمبود بار بیشتر به چشم آمده است.

مصارف اصلی برنج نرمه

از مصارف و کاربردهای اصلی برنج نرمه ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. تولید آرد برنج
۲. پخت انواع آش ها
۲. پخت شله زرد
۴. پخت فرنی
۵. استفاده در انواع دسرها
۶. و غیره

این کاربردهای فراوان باعث شده تا تقاضای برنج ریزه ایرانی هر ساله بیشتر شود. برنج نیم دانه ریز ایرانی را می توانید از مراکز فروش معتبر در شمال خریداری نمایید.

برنج نرمه ایرانی با تبدیل شدن به آرد برنج می تواند در پخت انواع شیرینی ها کاربرد ویژه ای داشته باشد. تمامی قنادی ها و کارگاه های تولید بیسکویت و شیرینی از آرد برنج به مقدار زیاد استفاده می کنند.

برنج نرمه ایرانی

برنج نرمه توسکا که با مدرنترین دستگاه ها سورت و تمیز شده، گزینه خوبی برای خرید برنج نرمه می تواند باشد. بسته بندی برنج ریزه در کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی باعث تسهیل در حمل شده است.

برای خرید مستقیم برنج نرمه ایرانی از شمال کشور با مسئول فروش توسکا تماس بگیرید تا این محصول را به صورت خالص و تمیز شده تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مسئول فروش: ساداتی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09116421044

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tooskatrade@

instagram icon اینستاگرام: tooskarice@

email icon ایمیل: berenjtooska@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید