نمایندگی فروش بهترین برنج کشت دوم شمال

فروش بهترین برنج کشت دوم شمال کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه در مجموعه برنج توسکا برای خریداران این محصول فراهم شده است تا به آسانی سفارشات عمده و جزئی خود را تهیه نمایند. برنج کشت دوم امراللهی مازندران از برنج های مرغوب ایرانی است که عمدتا در شهرهای فریدونکنار و جویبار کشت میشود.

نمایندگی فروش بهترین برنج کشت دوم شمال

مرکز خرید برنج کشت دوم پاییزی

بازرگانی برنج توسکا که از بزرگترین مراکز فعال در حوزه خرید و فروش برنج ایرانی میباشد از اصلی ترین مرجع برنج شمال در استان مازندران محسوب میشود که نمایندگی اصلی فروش برنج توسکا در شهرستان جویبار، روستای پهناب قرار دارد.

این روستا با کشت اصیل ترین برنج های ایرانی در سطح وسیع توانسته حجم بالایی از برنج های مورد نیاز را تامین نماید و به دلیل دارا بودن از منبع آب فراوان و خاک حاصلخیز توانایی کشت دوم برنج را در نوبت دوم کشت برنج ایرانی دارد.

مرکز خرید برنج کشت دوم پاییزی

کشت و زرع برنج کشت دوم به دانش و تخصص ویژه ای نیازمند است. زیرا در فصل پاییز با وجود سرما کشت برنج بسیار حساس و سخت خواهد بود.

از طرفی دیگر فصل برداشت برنج کشت دوم در هوای خنک و نسبتا سرد پاییز می باشد. پس نحوه خشک شدن شالی ها و تبدیل شالی به برنج سفید بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

در شمال کشور و مناطق خاصی از آن که امکان کشت برنج در دو نوبت وجود دارد، کشاورزان پس از برداشت برنج کشت اول، زمین کشاورزی را مجددا شخم زده و آن را برای کشت دوباره برنج آماده سازی میکنند. در واقع آماده سازی و پرورش بذر برنج را از یک ماه قبل انجام میشود تا بلافاصله پس از برداشت برنج کشت اول و شخم زدن شالیزار، بذر تازه را کشت کنند.

با توجه یه منطقه کشت برنج، نوع خاک و آب و هوای منطقه کشت برنج حاصله عطر، پخت و کیفیت متفاوتی دارد. البته کشت برنج کشت دوم در مناطق خاصی از شمال کشور انجام میشود که خوش آب و هوا بوده و از آب فراوانی برخوردار است.

برنج کشت دوم اغلب در استان مازندران و به خصوص در شهرستان های فریدونکنار و جویبار رواج دارد. برداشت سالانه برنج کشت دوم در آبان ماه انجام میشود. جالب است بدانید که در استان گیلان به دلیل سرد بودن آب و هوا نمی‌توان برنج کشت دوم را تولید و برداشت کرد.

قیمت هر کیلو برنج ایرانی کشت دوم

قیمت روز هر کیلو برنج ایرانی کشت دوم بر اساس عطر، پخت، کیفیت، نحوه بسته بندی، نام برند، کیفیت سورت و بوجاری، خالص و یکدست بودن برنج و منطقه کشت آن محاسبه میشود. برنج کشت دوم به دلیل کیفیت بالا در عطر و پخت از قیمت بالاتری در میان انواع برنج ایرانی برخوردار است.

قیمت گذاری برنج کشت دوم ایرانی:

۱٫ برخی از مراکز فروش و عرضه برنج کشت دوم به بهانه کیفیت بالای برنج کشت دوم قیمت شگفت انگیزی برای آن تعیین می کنند.

۲٫ برخی دیگر از مراکز عرضه برنج کشت دوم با توجه به عرضه برنج ترکیبی و ناخالص کشت دوم قیمت بسیار ارزانی را برای آن مشخص کرده اند.

قیمت هر کیلو برنج ایرانی کشت دوم

می دانیم که برنج کشت دوم از گرانترین برنج های شمالی می باشد که مرکز تولید آن در مازندران است. اگر بتوان مراکز معتبر فروش برنج کشت دوم را در مازندران جستجو و پیدا کرد آنگاه دریافت قیمت واقعی و قیمت روز برنج ایرانی کشت دوم کار سختی نخواهد بود.

ما در مجموعه برنج توسکا مرغوبترین شالی ها را به روش های نوین خشک و شالیکوبی کرده و به برنج سفید کشت دوم درجه یک تبدیل می کنیم. عرضه مستقیم و بدون واسطه برنج کشت دوم توسکا باعث شده تا مشتری نسبت به خالص بودن برنج اطمینان خاطر داشته باشد.

علاوه بر این در خرید برنج کشت دوم توسکا قیمت کشت دوم توسکا بسیار عالی می باشد. زیرا عرضه برنج کشت دوم بصورت کاملا مستقیم صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ