نیم دانه طارم کارخانه ای از کجا بخریم؟

اگر به دنبال خرید برنج نیمدانه طارم کارخانه ای ارزان قیمت هستید با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

نیم دانه طارم کارخانه ای از کجا بخریم؟

تفاوت نیم دانه کارخانه ای و سورت شده

برنج نیم دانه که در کارخانه های شالیکوبی وجود دارند به نام نیم دانه کارخانه ای معروف هستند. اگر نیم دانه کارخانه ای جهت بسته بندی به کارخانه های سورتینگ برنج منتقل گردند آنگاه نیم دانه سورت شده خلق می شود.

نیم دانه اگر کاملا تمیز شود آنگاه به آن نیم دانه سورت شده یا نیم دانه لیزری می گویند. نیم دانه سورت شده را به راحتی و بدون اتلاف وقت می توان استفاده کرد‌. دیگر نیازی نیست سرآشپز زمانی را برای تمیز کردن نیمدانه صرف کند.

تفاوت نیمدانه کارخانه ای و سورت شده

قیمت نیمدانه طارم کارخانه ای

مسلما زمانی که نیم دانه هنوز سورت و بسته بندی نشده است با قیمت ارزان معامله خواهد شد. پس قیمت نیمدانه طارم کارخانه ای بسیار ارزان خواهد بود. اما زمانی که نیمدانه طارم سورت شده باشد گرانتر عرضه خواهد شد.

قیمت نیم دانه کارخانه ای با توجه به میزان یکدست و تمیز بودن آن و با توجه به سایز دانه ها تعیین می گردد. یعنی اگر نیم دانه کارخانه ای طارم ریزتر باشد قیمت ارزانتری دارد. اگر قیمت روز نیم دانه کارخانه ای طارم یا قیمت روز نیم دانه سورت شده طارم را میخواهید کافیست با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

نیم دانه طارم کارخانه ای توسکا

با افزایش قیمت برنج های ایرانی و کاهش قدرت خرید مردم اغلب هر روزه شاهد افزایش تقاضای برنج نیمدانه هستیم. خریداران عمده برنج نیم دانه کارخانه ای به دنبال تامین کنندگان مطمئن با عرضه عمده هستند. همچنین این تامین کنندگان نیم دانه باید پاسخگوی نیاز مشتریان در طول سال باشند.

برنج نیم دانه طارم کارخانه ای توسکا با ضمانت خلوص صد در صد به صورت عمده در طول سال عرضه می گردد. به دلیل عرضه مستقیم نیم دانه توسکا قیمت نیم دانه کارخانه ای طارم توسکا بسیار رقابتی است.

نیم دانه طارم کارخانه ای توسکا

 

برخی از خریداران نیم دانه مایل هستند تا نیمدانه را بصورت کارخانه ای به قیمت ارزان خریداری کنند تا آن را به سلیقه خودشان بسته بندی و سورت بزنند. همچنین نیم دانه طارم کارخانه ای را می توان به اشکال مختلف الک زنی کرد. یعنی با سایزبندی های مختلف می توان از نیم دانه طارم کارخانه ای به نیم دانه درشت یا نیم دانه ریز یا نرمه دست یافت.

بیشترین کاربرد نیم دانه کارخانه ای طارم در آرد برنج، آش، شله زرد، شیر برنج، فرنی و.‌‌.. می باشد. به دلیل مصارف زیاد برنج نیم دانه طارم (به علت عطری بودن آن) برخی از مردم حتی جهت مصارف و طبخ خانگی از آن استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ