درباره ما

ما که هستیم؟

بازرگانی برنج توسکا واقع در استان مازندران (شهرستان جویبار، روستای پهناب) با شعار “از مزرعه تا سفره” از فروردین ۱۳۹۷ به مدیریت مهندس علی اصغر ملائی شروع به فعالیت کرد.

هدف این مجموعه عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع برنج اصیل شمال به صورت عمده از کشاورز به مشتری است.

از توانمندی ها و افتخارات مجموعه ما، تامین انواع برنج اصیل شمال در تناژ بالا برای ارگان های دولتی و شخصی، شرکت های توزیع و پخش، شرکت های بسته بندی مواد غذایی، فروشگاه ها، رستوران ها، آشپزخانه ها و… می باشد.

بهترین نوع برنج چیست؟

برنج از ارزشمندترین و پرمصرف ترین غلات در سراسر جهان می باشد. برنج ایرانی که بیشتر در شمال ایران در استان های گیلان و مازندران و در جنوب در استان خوزستان کشت می شود.

انواع برنج ایرانی که به صورت سالم و با کیفیت کشت میشوند با توجه به نوع بذر و منطقه کشت و زمان کشت دارای عطر و طعم مختلفی میباشند. عطر و طعم برنج ایرانی با انواع برنجی که در دنیا وجود دارد تفاوت دارد. به همین دلیل مردم ایران طرفدار برنج ایرانی هستند. این محصول قوت غالب سفره های ایرانیان می باشد و تقریبا همه غذاهایی که در برنامه غذایی ما وجود دارد در کنار برنج معنا پیدا می کنند.

از انواع بهترین برنج ایرانی که از مرغوبیت خاصی برخوردار است می توان به برنج طارم اشاره کرد. مبدا تولید و کشت برنج طارم استان مازندران است. طارم به عنوان برنج کم محصول و با کیفیت شناخته می شود.

واتساپ