برنج معطر طارم محلی از کجا بخرم؟

برنج معطر طارم محلی در مقایسه با برنج طارم هاشمی در زمان طبخ عطر و بوی بیشتری دارد. ولی به اندازه برنج طارم هاشمی ری ندارد و دانه های آن کوتاه ترند. در بازار برنج این دو محصول از کیفیت یکسانی برخوردار هستند و معمولا به یک قیمت ارزش گذاری می شوند.

یکی از انواع بسیار مرغوب و با کیفیت برنج ایرانی، برنج طارم می باشد که از عطر و طعم منحصر به فردی برخوردار است. برنج معطر طارم محلی در بین خانواده های ایرانی بسیار پرطرفدار می باشد.

برنج معطر طارم محلی از کجا بخرم؟

برنج غذای اصلی تعداد زیادی از خانواده های ایرانی می باشد و پای ثابت اکثر سفره هاست. این محصول غذایی پرمصرف انواع مختلفی در بازار دارد. انواع ایرانی برنج، مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع این محصول در جهان شناخته می شوند.

اکثر برنج های ایرانی در شهر های شمالی کشور از جمله شهرهای استان های گیلان، مازندران و گلستان کشت و تولید می شود. برنج ایرانی انواع مختلف دارد که از لحاظ ویژگی های ظاهری و پخت و همچنین میزان عطرشان با هم تفاوت دارند.

ویژگی های برنج معطر طارم محلی چیست؟

برخی انواع برنج های کشت شده در شهر های مختلف مختص یک منطقه خاص بوده و در واقع بومی آن شهر یا منطقه می باشند. برای مثال برنج معطر طارم محلی در استان مازندران کشت و برداشت می شود.

برنج معطر طارم محلی

می توان گفت این برنج هم خانواده برنج طارم است و از عطر بوی فوق العاده ای برخوردار می باشد و البته پخت بهتری نسبت به آن دارد. برنج طارم از با کیفیت ترین و مرغوب ترین برنج های ایرانی است بسیار شهرت یافته و در واقع به یک برند تبدیل شده و از قیمت بالایی نسبت انواع دیگر برنج ایرانی برخوردار است.

به صورت کلی قیمت برنج ایرانی بسته به عواملی مثل اقلیم کشت برنج، کیفیت و عطر بوی آن، میزان نیم دانه و برنج های شکسته در آن، اصلاح شده بودن نه نبودن برنج می باشد.

برنج طارم هاشمی یا طارم محلی؟

برنج طارم هاشمی یا طارم محلی؟

برنج طارم با توجه به محل و منطقه ای که کشت و برداشت می شود کمی باهم متفاوت هستند. انواع برنج طارم شکل ظاهری بسیار مشابهی دارند ویژگی های پخت و عطر تقریبا یکسانی نیز دارند و متمایز ساختن آن ها از هم کمی دشوار است.

برنج معطر طارم محلی در مقایسه با برنج طارم هاشمی در زمان طبخ عطر و بوی بیشتری دارد. ولی به اندازه برنج طارم هاشمی ری ندارد و دانه های آن کوتاه ترند. در بازار برنج این دو محصول از کیفیت یکسانی برخوردار هستند و معمولا به یک قیمت ارزش گذاری می شوند

برنج معطر طارم محلی از کجا بخریم؟

متاسفانه بعضی از فروشندگان به منظور سودجویی اقدام به ترکیب کردن برنج های اعلا با برنج های ارزان قیمت و درجه دو می کنند. از فاکتور های مهم با کیفیت بودن برنج، یکدست بودن آن است. لذا در انتخاب مراکز برای خرید برنج باید بسیار دقت کرد و سابقه مرکز تامین برنج را مورد بررسی قرار داد و طبق آن برای خریدن برنج معطر طارم محلی اقدام نمود.

از عوامل بسیار مهم و اساسی در مورد خرید برنج معطر طارم محلی خلوص آن و همچنین یکدست بودن آن است. برنج اصیل و یکدست طارم محلی عطر و بوی فوق العاده ای دارد. البته این نکته را باید یادآور شد که عطر برنج طارم کشت شده در مناطق مختلف اندکی با هم فرق دارند.

برنج معطر طارم محلی

اعتماد به یک مرکز تامین کننده برنج اندکی دشوار است و بر اساس تجربه و سابقه آن فروشگاه یا مرکز قابل تحقیق می باشد. بازرگانی برنج توسکا یکی از مراکز معتبر عرضه برنج معطر طارم محلی می باشد که تجربه چندین ساله اش گواه اعتبار آن می باشد. مجموعه توسکا همواره برنج ناب و خالص ایرانی را به مشتریان خود ارائه کرده است.

مجموعه توسکا برنج معطر طارم محلی خود را از کشاورزان شناخته شده و کاملا مورد اعتماد تهیه می کند و به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار می دهد. بدین ترتیب هزینه های مربوط به واسطه ها کاهش پیدا کرده و قیمت تمام شده برنج از هر لحاظ مناسب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ