خرید ضایعات برنج در اصفهان

قیمت خرید ضایعات برنج خوراکی با توجه به شرایط بازار متفاوت است و به همین دلیل شما خریداران برنج ایرانی برای دریافت قیمت روز این محصول میتوانید با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

خرید ضایعات برنج در اصفهان

ضایعات برنج خوراکی چیست؟

شالی برنج ایرانی پس از تبدیل شدن به برنج سفید در کارخانه سورتینگ در طی عملیات سورت و بوجاری به چند دسته تقسیم میشود. برنج کامل، برنج سرلاشه و لاشه، برنج نیمدانه و ضایعات برنج خوراکی.

تمامی این برنج ها قابل مصرف میباشند اما ضایعات برنج که شامل سفیدک و ساهک ها میشود عموما برای تهیه خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار میگیرد. اگر دانه های سیاه و تیره از این برنج جدا شود میتوان از آن در تهیه آرد برنج نیز استفاده نمود.

ضایعات برنج خوراکی چیست؟

هنگامی که برنج نیم دانه توسط دستگاه سورتینگ تمیز می شود، ضایعات باقی مانده از آن را می توان برای تهیه خوراک ماهی، پرنده ها و … استفاده کرد.

ضایعات برنج لاشه و برنج نیم دانه ایرانی شامل موارد زیر میباشد:

  1. سفیدک
  2. سیاهک
  3. سبزک
  4. زردک
  5. و …

تصویر بالا نمونه ای از ضایعات جدا شده از نمونه برنج ایرانی در کارخانه سورتینگ میباشد.

خرید عمده ضایعات برنج خوراکی

نحوه خرید و فروش ضایعات برنج در اصفهان و سراسر کشور به این صورت است که این محصول فقط در کارخانه سورتینگ قابل یافت میباشد و خریدار ضایعات برنج خوراکی میبایست با مراجعه حضوری به کارخانه خرید عمده ضایعات برنج را انجام دهد.

اگر شما خریدار محترم این محصول را برای کارخانه دام و طیور میخواهید، بنابراین قیمت تمام شده این محصول بسیار مهم خواهد بود. این محصول از ارزان ترین محصولات برنج ایرانی میباشد که قیمت کمتری دارد و خرید آن برای مشتریان به صرفه خواهد بود.

خرید عمده ضایعات برنج خوراکی

ما در بازرگانی برنج توسکا با استفاده از دستگاه های مدرن سورتینگ، تمامی ضایعات و سفیدک های مربوط به برنج های نیم دانه و لاشه ایرانی را جمع آوری کرده و سپس مجددا این ضایعات را وارد دستگاه سورتینگ میکنیم تا مجددا سنگ و گل از آن جدا شوند. در نهایت با بسته بندی کیسه های ۵۰ کیلویی تحویل مشتری می گردند.

فروش ضایعات برنج خوراکی به صورت حضوری و اینترنتی در مجموعه توسکا برای مشتریان فراهم شده است تا در هرنقطه از کشور و با صرف کمترین هزینه این محصول را تهیه نمایند.

این محصول خاص با قیمت بسیار ارزان، بسیار سخت یافت میشود. فقط مراکز تخصصی فروش برنج ایرانی در شمال کشور می توانند تامین کننده این مدل از ضایعات برنج در تناژ بالا و به صورت عمده باشند.

برای ثبت سفارش و دریافت قیمت روز این محصول با مدیرفروش توسکا از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ