فروش برنج شیرودی استخوانی باکیفیت بالا

در بازرگانی برنج توسکا انواع برنج پرمحصول ایرانی با کیفیت بسیار عالی تهیه میشود. در این مجموعه فروش برنج شیرودی استخوانی درجه یک باکیفیت بالا برای خریدار برنج پرمحصول ایرانی فراهم شده است تا این محصول را بدون واسطه از کشاورز تهیه نماید.

فروش برنج شیرودی استخوانی باکیفیت بالا

تولید کننده برنج شیرودی استخوانی در مازندران

در میان انواع گونه ها باکیفیت برنج ایرانی، برنج شیرودی از برنج هاش پرمحصول و دیررس ایرانی شناخته میشود که بیشتر در مناطق سردسیر و کوهستانی کشت میشود. از این رو استان هایی با شرایط آب و هوایی خنک و سردتر میتوانند اقدام به کشت این محصول بنمایند.

این برنج خوشپخت ایرانی با ظاهری کشیده و رنگ استخوانی که ظاهرا شبیه به برنج طارم میباشد. به دلیل رنگ استخوانی شکل این محصول را برنج شیرودی استخوانی میگویند. عطر برنج شیرودی بسیار ضعیف است از طرفی پخت بسیار خوب و مجلسی دارد و برای مصارف خانگی، رستوران ها و کترینگ ها بسیار مناسب است.

در شمال کشور با توجه به اینکه شغل عمده روستاییان کشاورزان میباشد و با توجه به فراهم بودن بستر کشاورزی در این مناطق سبب شده است تا انواع برنج باکیفیت ایرانی در این مناطق کشت شود. استان مازندران به صورت فعال در این عرصه فعالیت دارد.

تولید کننده برنج شیرودی استخوانی در مازندران

بیشترین میزان تولید برنج شیرودی در استان مازندران و مناطق شرقی این استان میباشد که تولید کننده اصلی برنج شیرودی استخوانی در مازندران میباشند. بازرگانی برنج توسکا واقع در استان مازندران با عرضه مستقیم و بدون واسطه برنج شیرودی ارزان قیمت از کشاورز به مشتریان این امکان را فراهم کرده است که برنج خالص و یکدست به خریدار برنج ایرانی عرضه شود.

خریدار عمده برنج شیرودی میداند که این برنج شباهت بسیار زیادی با برنج طارم هاشمی مازندران دارد. برای تفکیک این دو برنج از یک دیگر نیازمند تجربه بسیار زیادی در زمینه برنج هستید اما یک راه بسیار ساده این است که بدانید برنج شیرودی استخوانی فاقد عطر بوده اما برنج طارم هاشمی عطری و کیفی میباشد.

قیمت برنج شیرودی درجه یک در بازار

برنج شیرودی در شمال کشور و استان مازندران در فصل بهار و اردیبهشت ماه کشت شده و در شهریور ماه برداشت میشود. بنابراین بهترین زمان برای خرید برنج شیرودی درجه یک با قیمت بسیار مناسب، خرید عمده برنج در فصل برداشت برنج شیرودی میباشد.

برنج شیرودی قیمت ارزان تری نسبت به برنج طارم هاشمی و حتی برنج فجر سوزنی پرمحصول دارد؛ بنابراین اگر به دنبال خرید برنج ارزان اینترنتی هستید برنج شیرودی استخوانی ارزان قیمت را در اولویت قرار دهید.

قیمت برنج شیرودی درجه یک در بازار

فروش آنلاین و اینترنتی برنج شیرودی ایرانی از طریق سایت رسمی برنج توسکا قابل انجام میباشد شما خریدار برنج شیرودی درجه یک میتوانید به صورت حضوری این محصول را از بازرگانی برنج توسکا در تمام طول سال تهیه کنید.

قیمت روز برنج شیرودی درجه یک با توجه به میزان عرضه و تقاضای برنج در بازار برنج شمال تعیین میشود. محدوده قیمت برنج شیرودی در هر سال زراعی کاملا مشخص خواهد بود. در مجموعه توسکا برنج شیرودی سورت و بوجاری شده با بسته بندی ۱۰ و ۲۰ کیلوگرمی در گونی های نخی و پلاستیکی برای مشتریان آماده سازی میشود. بازرگانی برنج توسکا با ارائه لیست قیمت عمده انواع برنج شمال این امکان را برای خریداران برنج شمال فراهم کرده است تا در هر لحظه از زمان بتوانند به لیست قیمت برنج شمال و قیمت برنج شیرودی امروز دسترسی بیابند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ