فروش عمده برنج ارزان فجر

برنج فجر یکی از شناخته شده ترین برنج های ایرانی است که بیشتر در مناطق شمالی کشور از جمله شهر گیلان کشت می شود، قیمت فروش این برنج به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به کیفیت و روش عرضه آن اشاره کرد، اگر خریدار برنج ارزان فجر هستید و علاوه بر قیمت کیفیت و اصالت کالا نیز برایتان اهمیت فراوانی دارد می توانید به محل فروش عمده این محصول بدون واسطه مراجعه بفرمایید.

چگونه برنج ارزان فجر بخرم؟

چگونه برنج ارزان فجر بخرم؟

در خصوص پاسخ به این پرسش که چگونه و به چه روشی می توان برنج فجر را با ارزان قیمت ترین شکل ممکن خریداری نمود باید خدمتتان عرض کنیم که خرید بدون واسطه از طریق محل پخش عمده این محصول یکی از بهترین و معتبرترین گزینه های ممکن می باشد.

همانطور که می دانید برنج فجر از برنج های معروف شمال ایران به ویژه استان مازندران است، لذا این استان دارای معتبرترین محل های پخش و توزیع عمده این محصول می باشد.

به طور کلی اما مهمترین مزیت های خرید عمده برنج فجر مواردی به شرح زیر است:

  1. با خرید عمده شما به طور مستقیم با تولید کننده اصلی محصول در ارتباط هستید که این عامل علاوه بر کاهش هزینه های خرید و زمان خرید به دلیل دسترسی بهتر و سریعتر به محصول باکیفیت و سفارش در حجم دلخواه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
  2. با سفارش عمده و مستقیم برنج فجر از پخش عمده به حذف واسطه ها و سودجویان در این زمینه کمک خواهید کرد، این کار نه تنها باعث افزایش اطمینان شما از کیفیت و اصالت محصول خوادهد شد بلکه به رونق چرخه تولیدی محصولات کشاورزی و دریافت سود بیشتر کشاورز زحمتکش کمک بسزایی خواهد کرد.

قیمت برنج فجر در بازار ایران

قیمت برنج فجر در بازارهای ایران به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که پیشتر راجع به یکی از آنها مفصل توضیح داده شد، اما از دیگر موارد بسیار مهم تاثیرگذار در قیمت این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزان کیفیت برنج و برند منطقه تولید آن
  • میزان عطر و طعم برنج
  • یکدستی و اندازه دانه بندی برنج

قیمت برنج فجر در بازار ایران

اما از مهمترین نکات حائز اهمیت در خرید برنج فجر علاوه بر اعتبار محل فروش محصول توجه به خصوصیات و ویژگی های کیفی و کمی محصول است.

از مهمترین ویژگی های برنج فجر می توان موارد زیر را نام برد:

  1. برنج فجر از لحاظ ظاهری به رنگ سفید کدر بوده و انتهای نوک تیزی شبیه به خنجر دارد.
  2. این برنج از ری بسیار عالی برخوردار بوده به طوری که پس از پخت طول آن بیش از ۲ میلی متر افزایش پیدا می کند.
  3. این برنج یکی از بهترین ارقام برنج جهت پخت غذاهای پلویی و انواع دسرها نظیر شله زرد و شیربرنج به شمار می رود.

به طور کلی بازار برنج ایران به دلیل تنوع بالای رقم و برند منطقه تولیدی که دارند چه در داخل کشور و چه در بازارهای صادراتی از رونق بالایی برخوردار می باشد.

از مهمترین نکاتی که در افزایش فروش این برنج چه در بازارهای داخلی چه خارجی اهمیت فراوانی دارد خلوص و سلامت بالای محصول و ظاهر بدون عیب و نقص آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ