قیمت برنج سرلاشه فجر معطر

بازار خرید و فروش برنج سرلاشه به دلیل ارزان تر بودن این محصول نسبت به نمونه کامل آن بسیار داغ است. قیمت برنج سرلاشه فجر به عنوان ارزان ترین و عطری ترین برنج سرلاشه ایرانی برای مشتریان برنج ایرانی مقرون به صرفه خواهد بود. برای تهیه انواع برنج سرلاشه پرمحصول ارزان با قیمت مناسب میتوانید با مجموعه توسکا تماس بگیرید تا این محصول را به صورت عمده و جزئی در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید.

قیمت برنج سرلاشه فجر معطر

برنج سرلاشه فجر ایرانی

انواع برنج سرشکسته ایرانی از جمله برنج های شکسته پرمحصول و کم محصول ایرانی در بازار خرید و فروش برنج ایرانی قابل تهیه میباشد. برنج سرلاشه طارم، برنج سرلاشه کشت دوم امراللهی، برنج سرلاشه فجر و برنج سرلاشه شیرودی از برجسته ترین ها و خوشپخت ترین برنج های سرلاشه ایرانی میباشند.

شالی برنج فجر از شالیزار برداشت شده و به کارخانه شالیکوبی برای تبدیل شدن به برنج سفید انتقال میبابد. پس از تبدیل شالی به برنج با توجه به کیفیت برنج برداشت شده و مقاومت آن مقداری از برنج سفید شکسته میشود و در سایز های متفاوتی همچون سرلاشه، لاشه، نیم دانه و نرمه به همراه برنج سفید دیده میشود.

برنج سرلاشه فجر ایرانی

برای جداسازی این برنج های سرشکسته ایرانی، برنج سفید را با استفاده از دستگاه بوجاری در کارخانه سورتینگ غربال میکنند. این عملیان با غربال های متفاوتی انجام میشود تا سایز های مختلف برنج شکسته به راحتی جداسازی شوند.

سرلاشه برنج فجر معطر نیز از همین راه بدست می آید. این نمونه از درشت ترین برنج های شکسته فجر میباشد که قد آن تقریبا ۲/۳ برنج کامل و سالم میباشد. به علت شکسته بودن این برنج از قیمت ارزان تری نسبت به نمونه برنج کامل برخوردار است.

از برنج سرلاشه فجر ارزان برای تهیه انواع دسر، آش، تهیه انواع پلو و چلو استفاده میشود که پخت بسیار خوبی دارد و به علت شکسته بودن دانه های آن، برنج سرلاشه عطر بسیار مطبوعی دارد.

بازار خرید برنج سرلاشه فجر عطری با قیمت مناسب

سرلاشه برنج فجر ایرانی از بهترین برنج های سرشکسته پرمحصول میباشد که به جهت سایز و پخت مناسبی که دارد برتری نسبتا بالایی نسبت به سرلاشه شیرودی و سرلاشه ندا دارد. همانطور که میدانید این محصول با دانه های درشت تر و داشتن درصدی از برنج کامل در میان خود، توانسته برای مصارف خانگی و تهیه انواع پلو مورد استفاده قرار بگیرد.

بازار خرید برنج سرلاشه فجر عطری با قیمت مناسب

با توجه به افزایش قیمت برنج ایرانی در سال های اخیر و کاهش توانایی اقشار مختلف مردم، خرید برنج سرلاشه از بهترین گزینه ها برای خرید برنج ایرانی مرغوب میباشد. برنج لاشه و سرلاشه فجر از دانه درشت ترین برنج های شکسته فجر میباشند که میتوان با قیمت بسیار مناسب از مراکز تولید برنج ایرانی آن ها را تهیه نمود.

برنج فجر پاییزه و برنج فجر گرگان از گونه برنج های فجر ایرانی میباشند که عطر بسیار خوبی دارند. بنابراین سرلاشه این دو گونه از برنج فجر بسیار با کیفیت خواهد بود.

بهتر است برای خرید انواع برنج سرلاشه فجر به صورت عمده و در تناژ بالا به مراکز تولید این برنج در استان های گلستان و مازندران مراجعه کنید تا این محصول را به صورت کاملا خالص، تمیز و یکدست تهیه نمایید.

بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج فجر عطری در شمال کشور آماده همکاری با شما خریداران و فروشندگان برنج ایرانی میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ