قیمت روز نیم دانه پاک شده طارم هاشمی

برای خرید عمده برنج نیم دانه طارم هاشمی و دریافت قیمت روز نیم دانه پاک شده طارم هاشمی با مجموعه توسکا تماس حاصل بفرمایید. نیم دانه صد در صد خالص و معطر ایرانی با قیمت مناسب.

قیمت روز نیم دانه پاک شده طارم هاشمی

نیم دانه پاک شده چیست؟

در قدیم بخاطر نبود تکنولوژی و بخاطر وجود زمان کافی مردم مجبور بودند تا دانه های برنج و نیم دانه را قبل از مصرف به کمک دست تمیز کنند. آنها می بایست با دقت دانه های سیاه و گل و سنگ و … را از دانه های تمیز و سالم برنج جداسازی کرده و سپس برنج های سالم را پخت می کردند.

اما در سال های اخیر مردم حوصله و زمان کافی برای تمیز کردن دانه های برنج را ندارند. از طرفی دیگر اختراع دستگاه های مدرن سورتینگ مزید بر علت شده تا مردم برنج سالم و تمیزشده بخواهند.

نیم دانه پاک شده چیست؟

این دستگاه های سورتینگ به کمک چشم لیزری ابتدا تک تک دانه ها برنج یا دانه های نیم دانه را بررسی و سپس دانه های ناسالم شامل سنگ، گل، تخم علف، دانه های سیاه، دانه های سبز، دانه های قرمز، دانه های سفیدک و … را از دانه های سالم جداسازی می کند. در نهایت دانه های سالم و تمیزشده بسته بندی شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

مشخصات نیم دانه طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی از محبوب ترین برنج های ایرانی است که از فروش بسیار بالایی برخوردار است. عطر و پخت بسیار خوب در کنار قیمت مناسب آن باعث شده است تا تقاضای این برنج بسیار بالا باشد.

مشخصات نیم دانه طارم هاشمی

بدیهی است که نیم دانه حاصل از برنج طارم هاشمی از عطر و پخت خوبی برخوردار است. حال اگر نیم دانه طارم هاشمی پاک شده باشد به عنوان یکی از بهترین برنج های شکسته ایرانی به حساب خواهد آمد.

می دانیم تشخیص خالص بودن نیم دانه کار بسیار سختی است ولی اگر خرید برنج نیم دانه پاک شده طارم هاشمی از مراکز فروش باسابقه و مورد اطمینان صورت گیرد این مشکل برطرف خواهد شد.

قیمت روز نیم دانه طارم هاشمی

بسیاری از مردم توان خرید برنج کامل طارم هاشمی را ندارند. ولی می توانند به راحتی با پرداخت هزینه کم و با خرید برنج نیم دانه، طعم و عطر برنج طارم هاشمی را در نیمدانه طارم هاشمی تجربه کنند.

قیمت روز نیم دانه طارم هاشمی

قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی به عوامل بسیاری بستگی دارد. از مهمترین این عوامل می توانند موارد زیر باشند:

  1. خالص بودن نیم دانه طارم هاشمی
  2. عدم وجود ریزه یا نرمه در نیم دانه طارم هاشمی
  3. سایز و درشتی نیم دانه طارم هاشمی
  4. عطر و پخت نیم دانه طارم هاشمی
  5. نوع بسته بندی

در نتیجه، کیفیت نیم دانه می تواند قیمت روز نیم دانه را تعیین کند.

برای دریافت قیمت روز نیم دانه پاک شده طارم هاشمی با مشاورین فروش توسکا تماس حاصل فرمایید.

معمولا سر فصل برداشت برنج طارم هاشمی قیمت روز نیم دانه پاک شده طارم هاشمی ارزان تر خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای خرید عمده نیم دانه پاک شده طارم هاشمی در برج ۵ الی برج ۶ اقدام بفرمایید.

در برج ۵ و ۶ همزمان با برداشت برنج طارم هاشمی، نیم دانه به وفور یافت می شود. این مساله باعث می شود تا نیم دانه طارم هاشمی ارزان در بازار شمال یافت شود. همچنین برنج نیم دانه نو و تازه از عطر بسیار خوبی برخوردار است. برگ برنده در خرید نیم دانه عطری هاشمی ارزان به خرید عمده در فصل برداشت برمی گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ