کارخانه تولید برنج ایرانی طارم معطر

در استان مازندران با دارا بودن کارخانه های مجهز برای تولید و بسته بندی برنج ایرانی طارم معطر به صورت گسترده عرضه انواع برنج ایرانی انجام میشود.

برای خرید برنج طارم معطر به صورت مستقیم از کارخانه و دریافت قیمت روز برنج طارم معطر با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

کارخانه تولید برنج ایرانی طارم معطر

عوامل موثر بر کیفیت برنج ایرانی طارم معطر

انواع برنج های ایرانی به دلیل کشت در مناطق خوش آب و هوا و خاک مناسب این مناطق عمدتا معطر و خوشپخت خواهند بود. بنابراین برنج ایرانی با توجه به شرایط کشت و داشت و برداشت و همچنین نحوه برنجکوبی معطر میباشد.

هر چقدر که منطقه کشت برنج خوش آب و هوا تر باشد و زمان برداشت آن به فصل پاییز نزدیکتر باشد عطر برنج بیشتر خواهد بود.

عوامل موثر بر کیفیت برنج ایرانی طارم معطر

معمولا برنج های شمال کشور در مقایسه با برنج های مناطق دیگر خوش عطر تر هستند. همچنین برنج های کشت دوم از برنج کشت اول از همان نوع عطری تر خواهند بود.

برای مثال برنج های دونوج طارم یا کشت دوم طارم نسبت به برنج طارم کشت اول عطری تر هستند و این امر به دلیل برداشت برنج در اواخر تابستان و اوایل پاییز میباشد.

خرید عمده برنج ایرانی طارم معطر

تاجران و فروشندگان برنج طارم معطر ایرانی در شهرستان ها برای خرید عمده برنج ایرانی طارم معطر با قیمت ارزان بهتر است خرید خود را از کارخانه تولید برنج ایرانی طارم معطر انجام دهند.

خرید برنج طارم از کارخانه و به صورت مستقیم از کشاورز در مجموعه توسکا انجام میشود.

خرید عمده برنج ایرانی طارم معطر

برنج طارم درجه یک توسکا، محصول شالیزارهای استان مازندران و به ویژه شهرستان جویبار تهیه میشود. این برنج برخلاف بسیاری از برنج‌های خارجی که فقط قد می‌کشند و عطر و طعم خاصی ندارند، خوش عطر و خوشپخت است. همچنین در هنگام پخت رِی خوبی دارد و برای استفاده در مجالس و مصارف آشپزخانه ها بسیار مناسب است. رنگ این برنج سفید مایل به کرم است و می‌توانید آن را به هر دو صورت آبکش و کته پخت کنید.

مجموعه توسکا برای اطمینان از کیفیت برنجی که از ما خریداری می‌کنید، امکان سفارش بسته نمونه برنج قبل از خرید اصلی را برای مشتریان فراهم نموده است. ما ضمانت می‌کنیم که کیفیت برنجی که خریداری می‌کنید به اندازه کیفیت نمونه ارسال شده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ